Belediye personellerine afet eğitimi verildi

Çerkezköy Belediyesi personeline Birey ve Aileler İçin Afet Bilinci Eğitimi verildi.

Belediye personellerine afet eğitimi verildi

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından düzenlenen seminer ile Çerkezköy Belediyesinde çalışan tüm personele Birey ve Aileler İçin Afet Bilinci Eğitimi verildi.

Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Volkan Aksoy ve Müjgan-Serkan Karagöz Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Mustafa Sevinç tarafından verilen Birey ve Aileler İçin Afet Bilinci Eğitimi’nde afet öncesi alınacak tedbirler, afet anında yapılması gerekenler ve afet sonrası yapılması gerekenler hakkında bilgiler verdiler.

“İNŞALLAH KENTİMİZ BİR AFETE MARUZ KALMAZ”

Seminerle ilgili açıklama yapan Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Allah kentimizi, ilimizi, ülkemizi ve tüm dünyayı afetlerden, felaketlerden korusun. Afetlerin, felaketlerin ne zaman, nerede olacağı ne yazık ki bilinmiyor. Olması durumunda da hepimizin hazırlıklı olması ve ne yapılacağını bilmesi gerekiyor. Belediyemiz personeline Birey ve Aileler İçin Afet Bilinci eğitimi veren Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Volkan Aksoy ve Müjgan-Serkan Karagöz Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Mustafa Sevinç’e teşekkür ediyorum. İnşallah kentimiz, ilimiz ve ülkemiz bir afete ve felakete maruz kalmaz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2021, 20:01

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65