Açık Hava Sinema Günleri Cuma günü başlıyor

Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Açık Hava Sinema Günleri, 9 Temmuz Cuma günü başlayacak. 3 gün sürecek etkinlikte çeşitli filmler Çerkezköy halkının seyir zevkine sunulacak.

Açık Hava Sinema Günleri Cuma günü başlıyor

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen Açık Hava Sinema Günleri kapsamında 9 Temmuz Cuma günü saat 21.00’da ‘Öldür Beni Sevgilim’, 10 Temmuz Cumartesi günü saat 21.00’da ise ‘Ailecek Şaşkınız’, 11 Temmuz Pazar günü saat 21.00’da ise ‘Yol Arkadaşım 2’ adlı Türk filmleri ücretsiz olarak Çerkezköy halkı ile buluşacak.

Çerkezköy Belediyesi tarafından 9, 10 ve 11 Temmuz günlerinde Kentpark’ta saat 21.00’da düzenlenecek olan Açık Hava Sinema Günleri kapsamında ilk olarak Şenol Sönmez’in yönettiği ve başrollerini Murat Boz ve Seda Bakan’ın oynadığı ‘Öldür Beni Sevgilim’ adlı film gösterime sunulacak.

CUMARTESİ GÜNÜ AİLECEK ŞAŞKINIZ SİNEMASEVERLER İLE BULUŞACAK

10 Temmuz Cumartesi günü ise yine Kentpark’ta saat 21.00’da Selçuk Aydemir’in yönetmenliğini yaptığı ve başrollerini Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in oynadığı ‘Ailecek Şaşkınız’’ adlı Türk filmi yine sinemaseverler ile buluşacak.

PAZAR GÜNÜ İSE YOL ARKADAŞIM 2 İZLEYİCİLER İLE BULUŞACAK

Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen Açık Hava Sinema Günlerinde 11 Temmuz Pazar günü saat 21.00’da ise ‘Yol Arkadaşım 2’ adlı Türk Filmi izleyiciler ile buluşacak. Yönetmenliğini Bedran Güzel’in yaptığı filmin başrollerinde İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç bulunuyor.

9, 10 ve 11 Temmuz akşamları Kentpark’ta düzenlenecek olan Açık Hava Sinema Günlerine tüm sinemaseverlerin davetli olduğunu belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak yapacağımız Açık Hava Sinema Günlerimize tüm hemşerilerimiz davetlidir.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2021, 21:22

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65