Çerkezköylü güreşçiler 2 gümüş madalyayla döndü

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü pehlivanları, bu yıl 669’uncusu düzenlenen Tarihi Antalya Elmalı Yeşil Yayla Büyük Yağlı Pehlivan Güreşlerinden 2 gümüş madalya ile döndü.

Çerkezköylü güreşçiler 2 gümüş madalyayla döndü

Kapaklı Gazetesi - 669'uncu Tarihi Antalya Elmalı Yeşil Yayla Büyük Yağlı Pehlivan Güreşlerinde, Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü güreşçileri Caner Arslan ve Ömer Koçer, kazandıkları gümüş madalyalarla ilçenin gurur kaynağı oldular.

Minik 2 Boy Kategorisi’nde mücadele eden Ömer Koçer ile 2. Teşvik 2 Boy Kategorisi’nde mücadele eden Caner Arslan kategorilerinde 2’nci olarak kürsüye çıktılar. Çerkezköy’ü başarıyla temsil eden genç sporcular, ilçeye iki adet gümüş madalya ile döndüler.

“SPORA VE SPORCUYA DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK”

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları Ömer Koçer ve Caner Arslan’ı başarılarından dolayı tebrik eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Güreş Antrenörümüz Fatih Dağdelen ile Kulüp Başkanımız M. Şahin Yılmaz’a da emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Çerkezköy Belediyesi olarak, bugüne kadar olduğu gibi, bugünden sonra da spora ve sporcuya elimizden gelen tüm desteği sağlamaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2021, 19:53

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65