Avrasya Sirki Kapaklı'ya geliyor!

Avrasya Sirki Kapaklı'ya geliyor!

Türkiye’nin ilk sirk sanatları kuruluşu olan Avrasya Sirk Topluluğu Kapaklı’ya geliyor.

Avrasya Sirk Topluluğu, 09 Ocak 2018 Salı günü, saat 19.30’da Yanıkağıl mahallesi Belediye Düğün Salonu’nda, 10 Ocak 2018 Çarşamba günü saat 19.30’da Bahçeağıl Mahallesi’nde Belediye Düğün Salonunda, gösterilerini sunacak. Yaklaşık bir saat sürecek olan gösteriler içinde; Bulgaristan Cumhuriyeti Sofya Devlet Sirkinden gelen sanatçıların sunduğu akrobatik gösteriler, sihirbazlık gösterileri, palyaçolar, çocuklar ve sevimli hayvanlarla yapılan çok eğlenceli interaktif gösteriler yer alıyor.

Avrasya Sirki, kuruluşundan bu yana gittiği tüm şehirlerde özellikle çocuklarıyla kaliteli zaman geçirerek birlikte eğlenmek isteyen ailelerin yoğun ilgisi ile karşılaşıyor.

‘’TÜM ÜLKEYİ KAPSAYAN BÜYÜK BİR PROJE BAŞLATTIK’’


Avrasya Sirkinin sanat yönetmeni, Tiyatro Sanatçısı Servet Yalçın yaptığı açıklamada “Özellikle küçük şehirlerde çocuklar ve aileler ne yazık ki bu tür etkinliklere çoğu zaman katılamıyor. Biz de bu ihtiyacın karşılanması ve sanatsal faaliyetlerin her yere taşınabilmesi için tüm Türkiye’yi kapsayan büyük bir proje başlattık. Amacımız her yerde sanat anlayışı ile sanatımızı özellikle uzak bölgelerdeki çocuklara ve ailelere taşıyabilmek. Bu organizasyonumuza destek olan başta Kapaklı Belediye Başkanımız Sn. İrfan Mandalı olmak üzere, tüm kurum ve kuruluş temsilcilerine teşekkür ediyoruz, tüm sanatsever halkımızı gösterilerimize bekliyoruz” dedi.

Biletler gösteri günü salon girişinden çocuklar ve öğrenciler için 10 TL, yetişkinler için 15 TL karşılığında temin edilebilecek. Ayrıca yapılan açıklamaya göre güvenlik sebebiyle kanunen yanında kendi velisi bulunmayan hiçbir çocuk tek başına salona alınmayacak.

Bilgi için telefon numarası; 0534 842 59 59


Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2018, 16:10

Ünal Fırat


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3