‘’Yönetim Gözden Geçirme’’ toplantısı düzenlendi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Kurumsal Mükemmellik ve Yönetim Sistemi Şube Müdürlüğü tarafından 2019 yılı Entegre Yönetim Sistemleri İç Tetkiklerinde oluşan bulguların değerlendirilmesine yönelik `Yönetimin Gözden Geçirmesi’’ toplantısı gerçekleştirildi.

‘’Yönetim Gözden Geçirme’’ toplantısı düzenlendi

Kapaklı GazetesiTekirdağ Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Kurumsal Mükemmellik ve Yönetim Sistemi Şube Müdürlüğü tarafından 2019 yılı Entegre Yönetim Sistemleri İç Tetkiklerinde oluşan bulguların değerlendirilmesine yönelik `Yönetimin Gözden Geçirmesi’’ toplantısı gerçekleştirildi.

Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Genel Sekreter Fatih Ünsal, Genel Sekreter Yardımcıları Atabey Baytöre,  Dr. Kaan Gaytancıoğlu ve Emin Pehlivan, Başkan Danışmanları Neşet Erdoğan ve Sertaç Balyemez ile Daire Başkanları katıldı. Toplantıda, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin hizmet kalitesinin ve verimin arttırılmasına yönelik başlatılan ‘’ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi, TS 18001:2014 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi’’ çalışmalarının amacına uygunluğunu, yeterliliğini ve etkinliğini sürdürmesini ve kuruluşun stratejik yönü ile uyumluluğunu ve tüm faaliyet alanlarında gerçekleştirilen 2019 yılı Entegre Yönetim Sistemleri İç Tetkiklerinde oluşan bulgular değerlendirildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2019, 17:53

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3