Vali Yıldırım'dan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü mesajı

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, kamu ve özel sektörde görev yapan tüm işçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı.

Vali Yıldırım'dan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü mesajı

Kapaklı Gazetesi - 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün işçi hakları için önemli bir gün olduğunu kaydeden Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, tüm işçilerin özel gününü kutladı.

İşçilerin üretimin önemli bir unsuru olduğunu vurgulayan Vali Yıldırım, mesajında şu sözlere yer verdi: “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, iş ve çalışma hayatındaki çeşitli sorunların dile getirilmesi, çözüm önerilerinin ortaya konulması amacıyla kutlanmaktadır. İşçilerimiz, emek ve alın terleriyle ülkemizin büyümesi, gelişmesi ve hedeflerine ulaşmasında önemli rol oynamaktadır. İşçi ve diğer çalışanlarımızın çabaları sayesinde ülkemizin refah düzeyi artmakta, vatandaşlarımız daha iyi şartlarda hayatını sürdürmektedir. Bizler millet olarak işçinin, çalışanın hakkını alın teri kurumadan vermenin kutsiyetine inanan bir kültürün mensuplarıyız. Bu sebeple, devlet olarak çalışanlarımızın her konuda destekçisi olmayı sürdürmekteyiz. Bu vesileyle, üretimin en önemli unsuru olan kamu ve özel sektörde görev yapan tüm işçi kardeşlerimizin “Emek ve Dayanışma Günü”nü kutluyor; aileleriyle birlikte sağlıklı, başarılı ve mutlu bir hayat diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2021, 11:14

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65