Vali Kaymak'ın hemşehrilerine selamı var

Samsun Vezirköprü Kunduz Güreşleri Ağası Halil İbrahim Çiçek, Altın Kemerli Güreş Ağası Bilal Acar ve Kapaklı Gazetesi İmtiyaz Sahibi Adem Çil, Samsun Valisi Osman Kaymak’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette gurbetteki Samsunlulara selamını ileten Vali Kaymak, ''Tekirdağ daki Samsunlular ile buluşmak isterim.'' dedi.

Vali Kaymak'ın hemşehrilerine selamı var

Samsun’a ve Samsunspor’a yapmış olduğu hizmetlerinden ötürü Vali Kaymak’a teşekkür eden heyet, 16 Türk Devleti bayraklarından oluşan hediyelerini takdim etti. Ayrıca bu yıl 15’incisi düzenlenecek olan Vezirköprü Kunduz Güreş Organizasyonu’nun da konuşulduğu ziyarette Vali Kaymak; Çiçek, Acar ve Çil’e ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

''TEKİRDAĞ'DAKİ SAMSUNLULAR İLE BULUŞMAK İSTERİM''

Samsun Valisi Kaymak’ı Tekirdağ’a da davet eden iş adamı Bilal Acar ve Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Adem Çil, kendilerini ağırlamak istediklerini dile getirdi. Vali Kaymak ise bu nazik teklifi geri çevirmeyerek, ‘’ İleriki günlerde düzenlenecek bir programda Tekirdağ daki Samsunlular ile buluşmak isterim .’’ dedi. Ayrıca Vali Kaymak, gurbette olan Samsunlu vatandaşlara selamlarını iletti.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019, 18:53

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3