Toplu taşıma araçları ve ticari taksiler denetlendi

COVID-19 salgınına karşı etkin bir mücadele yürüten Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların hijyenik ve sağlıklı koşullarda sosyal hayatını sürdürebilmesi için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Toplu taşıma araçları ve ticari taksiler denetlendi

Kapaklı Gazetesi - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Zabıta Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların sağlıklı koşullarda yolculuk etmesi için hijyen denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Süleymanpaşa ilçesinde araçlarda denetim gerçekleştirildi. Zabıta ekipleri toplu taşıma araçları ve ticari taksilerde sosyal mesafe, maske kullanımı ve hijyen kurallarına uyulup uyulmadığını denetledi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak COVID-19 konusunda etkin bir mücadele yürüttüklerini belirterek, "COVID-19 tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkiledi. Biz, Türkiye'de ilk vakanın görüldüğü günden bu yana vatandaşlarımızın sağlığı için bir dizi önlemi hayata geçirdik. Kamuya açık durak, üst geçit, park ve bahçe, kuaför, berber salonları gibi vatandaşların yoğun kullandığı alanların dezenfekte işlemlerini gerçekleştirdik, gerçekleştiriyoruz. Bu anlamda toplu taşıma araçlarımızda da denetimlerimizi sürdürüyoruz. Unutmayalım ki KOVİD-19'dan aldığımız önlemler ve uyguladığımız tedbirler sayesinde kurtulabiliriz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2020, 14:15

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3