TBB, yol yapım çalışmalarını sürdürüyor

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Şarköy ilçesindeki Tekel Caddesi, Yüksekokul Caddesi ile merkez ve Şenköy Mahallesi yol ayrımı bağlantı yolunda sathi kaplama çalışmalarını tamamladı.

TBB, yol yapım çalışmalarını sürdürüyor

Kapaklı Gazetesi - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi ekipleri tarafından sürdürülen yol yapım çalışmaları kapsamında, Şarköy ilçesinin Hoşköy Mahallesi'nde bulunan Tekel Caddesi, İstiklal Mahallesi'nde bulunan Yüksekokul Caddelerinde sathi kaplama yol yapım çalışmaları tamamlandı. 

Ayrıca merkez ile Şenköy Mahallesi yol ayrımı arasındaki bağlantı yolunda da 2'nci kat sathi kaplama çalışması yapıldı. Böylece toplamda 34 bin 950 metrekarelik sathi kaplama yol yapımı tamamlanmış oldu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Şarköy ilçesinde sathi kaplama çalışmalarını tamamladığımız yollarımızın vatandaşlarımıza ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ederim. Büyükşehir Belediyesi olarak il genelinde yol yapım ve onarım çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz." dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2021, 19:41

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65