Tarla yollarına bakım yapılıyor

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, çiftçilerin tarlalarına ulaşımlarında herhangi bir sıkıntı yaşamamaları için uygulamaya geçirdiği tarla yollarının bakımı faaliyetine devam ediyor.

Tarla yollarına bakım yapılıyor

Kapaklı Gazetesi - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Mayıs, Haziran ve Temmuz aylarında gerçekleştirilecek çalışmalar kapsamında, bahar aylarında alınan yağışlar nedeniyle bozulan tarla yollarının bakım onarım çalışmaları 10 greyderle yapılıyor.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK

Amaçlarının çiftçilere kolaylık sağlamak olduğunu söyleyen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ”Tekirdağ’da tarımsal faaliyetlerin giderek yoğunlaştığı şu dönemde önemli bir etkinlik olarak görülen tarla yollarının bakım uygulamasının, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da çiftçilerimize çok faydalı olacağını düşünüyorum. Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığımız tarafından planlanıp uygulamaya konulan bu çalışmadan; beklenilen sonucun alınması ve üreticilerimizin memnuniyetinin sağlanması en büyük temennimiz. Ben çalışmamızın tüm çiftçilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2021, 15:24

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65