Şehir Hastanesi bağlantı yolu çalışmaları başladı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, yapımı devam eden Şehir Hastanesi’nin bağlantı yolları inşaatına başladı.

Şehir Hastanesi bağlantı yolu çalışmaları başladı

Kapaklı Gazetesi - Yeni tip Koronovirüs salgını nedeniyle çalışmaların kontrollü olarak yürütüldüğü bu günlerde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, yol yapım çalışmalarına tüm önleyici sağlık kurallarını dikkate alarak devam ediyor.

Şehir merkezi, Malkara, Hayrabolu, Şarköy, Muratlı yönünden gelecek hastaların hastaneye girişlerini kolaylaştıracak olan yollar Büyükşehir Belediye Meclisince yol ağına alınarak, yol yapımına başlandı. Söz konusu yol, yeni yerleşkesine taşınan Fen işleri dairesi başkanlığı ile Diş Hastanesinin de ulaşımında büyük kolaylık sağlayacak. Konuyla ilgili açıklama yapan belediye yetkilileri, ‘’Çağlar Sokak üzerinde devam etmekte olan çalışmaların en kısa sürede bitmesi için gerekli hassasiyet gösteriliyor. Çalışmalar ilerledikçe gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacak. Yol projesi Büyükşehir Fen İşleri Dairesince yapılmış olup kamulaştırma çalışmaları yürütülmektedir.’’ İfadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2020, 17:53

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65