Sağlık personellerine Teşekkür Belgeleri verildi

1-7 Aralık 112 Acil Sağlık Hizmetleri Haftası kapsamında, Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü tarafından personellere Teşekkür Belgesi takdim töreni düzenlendi.

Sağlık personellerine Teşekkür Belgeleri verildi

Kapaklı Gazetesi - 1-7 Aralık 112 Acil Sağlık Hizmetleri Haftası kapsamında, Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü tarafından personellere Teşekkür Belgesi takdim töreni düzenlendi.

Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda düzenlenen Teşekkür Belgesi takdim töreninde Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr Cengiz Becerir bir konuşma gerçekleştirdi. Becerir yaptığı konuşmada; “Kritik dakikalar ve saniyeler içerisinde hayat kurtarma ve hayatın ileriki dönemlerde daha iyi idame ettirilmesi amacıyla 7/ 24 cansiperane bir şekilde görev başında olan ve bu kutsal görevi ifa eden 112 personelimizin Acil sağlık Hizmetleri Haftasını canı gönülden kutluyor minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz.’’ dedi.

‘’7/24 AFET DURUMLARINDA ACİL SAĞLIK HİZMETİ VERMEKTEYİZ’’

Tekirdağ’da sağlık adına verilen hizmetlerden bahseden Doktor Becerir, ‘’Bakanlığımızın misyon ve vizyonları doğrultusunda çağın gereklerine göre son model alet ve ekipmanlarla donatılmış olan kara, hava ve deniz ambulanslarımızla her türlü hava koşulunda ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımıza hizmet vermekteyiz. Yapmış olduğumuz hizmetin ne kadar değerli, ne kadar özel ve ne kadar kutsal olduğunun bilinci içerisindeyiz. Acil sağlık Hizmetine her an ihtiyacımız olabileceği düşüncesiyle her daim hazır durumdayız işte bu hazırlık içerisinde en önemli hususlardan biri olan personelimizin gayreti ve özverili çalışmalarının da farkındayız. Bu amaçla ilimizde an itibari ile 59 adet ambulans, 35 adet 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu, 1 adet Yoğun Bakım/Obez ambulansı, 2 adet UMKE aracı, 129 UMKE gönüllüsü, İl genelinde Kamu, Özel ve Üniversite Hastanelerimizin acil servisleri, kıymetli personelimiz ile 7/24 afet ve olağandışı durumlarda acil sağlık hizmeti vermekteyiz. Acil Sağlık Hizmeti veren ve bu kutsal görevi ifa eden bütün personellerimizi temsilen “Teşekkür Belgesi” takdimi yapılmış olup, Acil sağlık Hizmetleri bünyesinde görev yapan bütün personellerimize canı gönülden teşekkür ederim” diyerek konuşmasını tamamladı.

Düzenlenen ödül törenine Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Uzm.Dr. Cengiz Becerir, Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm.Dr. Mustafa Dönmez, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Hacı Bayram Zengin, Personel Hizmetleri Başkanı Zafer Soykırlı, Başkan Yardımcıları ve Acil Sağlık Hizmetleri çalışanları katıldı. 

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2019, 10:38

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3