Oyun salonları ve internet kafeler açıldı

Normalleşme süreci ile birlikte 1 Temmuz’da internet kafe ve oyun salonları müşterilerine yeniden kapılarını açtı.

Oyun salonları ve internet kafeler açıldı

Kapaklı Gazetesi - Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında kapatılan internet kafeler ve oyun salonları, 1 Temmuz itibariyle yeniden faaliyete geçti. Maske ve sosyal mesafe kuralı gibi birçok tedbirle müşterilerini ağırlayan salonlar, ilk günden rağbet gördü.

81 ilde yayınlanan genelge sebebiyle maskesiz müşteri kabul etmeyen oyun salonlarında, aynı zamanda temizlik ve hijyen bakımından düzenli periyotlarda incelemeler gerçekleştirilecek. Konuyla ilgili konuşan Atıcı Spor Kompleksi Oyun Salonu Sorumlusu Engin Zorağa, ‘’3 aydır koronavirüs salgını nedeniyle kapalıydık. Şimdi valilikten izin geldi ve 1 Temmuz itibariyle kapılarımızı açtık. Dün dezenfekte çalışmaları yaptık ve bugün müşterilerimizi ağırlıyoruz.’’ dedi.

‘’HER MÜŞTERİDEN SONRA MAKİNALARI SİLİYORUZ’’

Salonda aldıkları tedbirlerden bahseden Zorağa, ‘’Buraya gelecek müşterilerimizin maske takma zorunluluğu var. Ayrıca müşterilerimize maske ve dezenfektan hediye ediyoruz. Müşterilerimizin işi bittiğinde de tüm makinalarımızı silerek yeni müşterilere hazırlıyoruz. Açıldığımız için mutluyuz.’’ İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2020, 21:26

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65