Lokanta, kafe ve kıraathaneler dezenfekte edildi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, 1 Haziran itibariyle faaliyetlerine yeniden devam eden işletmelerde dezenfekte çalışmaları gerçekleştirdi.

Lokanta, kafe ve kıraathaneler dezenfekte edildi

Kapaklı Gazetesi - COVID-19 salgınının yayılmasına karşı alınan önemler kapsamında faaliyetlerine ara verilen lokanta, restoran, kafe, kıraathane gibi işyerleri, park, piknik alanları, mesire yerleri ve spor tesisleri, İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il valiliğine gönderilen genelge ile 1 Haziran'dan itibaren faaliyetlerine başladı. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi faaliyetlerine başlayan işyerlerini dezenfekte etti.

‘’ÇALIŞMALARIMIZI TİTİZLİKLE YÜRÜTÜYORUZ’’

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesinin tüm birimleri ile COVID-19 salgınına karşı çalışmaya devam ettiğini belirterek, "Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak halk sağlığını önemsiyor ve çalışmalarımızı bu kapsamda titizlikle yürütüyoruz. 1 Haziran tarihinden itibaren faaliyete geçen işyerlerimiz halk sağlığının korunması amacıyla ekiplerimiz tarafında dezenfekte edildi. Bizler sizler için görevimizin başındayız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2020, 00:41

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65