Hastane yolu çalışmalarında sona gelindi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Süleymanpaşa ilçesinde yapımı tamamlanmak üzere olan Şehir Hastanesi’nin Çevre yolu bağlantı yollarının çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.

Hastane yolu çalışmalarında sona gelindi

Kapaklı Gazetesi - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi ekipleri tarafından yürütülen, Tekirdağ Şehir Hastanesi’nin çevre yolu bağlantısını sağlayacak olan alternatif yol yapım çalışmalarında sona gelindi.

Yol çalışmalarını yerinde inceleyen ve yetkililerden çalışmalarda gelinen son durum hakkında bilgi alan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Şehir Hastanesinin hasta kabulüne başlamadan yolların tamamlanacağını belirterek, ‘’Şehrimizin geleceği ve vatandaşlarımızın sağlığı için Tekirdağ Şehir Hastanesi'nin yollarını gündemimizin birinci sırasını aldık. Bu konuda hiçbir siyasi ayrım gözetmeksizin çalışmalarımızı kararlılıkla sürdürüyoruz. Bağlantı yol çalışmasında bugüne kadar 17 bin metrekare SSB beton yol, 13 bin metrekare BSK Asfalt olmak üzere toplam 30 bin metrekare yol yaptık. Vatandaşlarımızın hastaneye rahat bir şekilde ulaşmalarını sağlamak amacıyla çevre yolu bağlantılarını gerçekleştiriyoruz. Hedefimiz; şehir hastanemiz hasta kabulüne başlamadan yol yapımını tamamlamak. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Tekirdağ için, halkımız için çalışmaya devam ediyor. Şehir hastanesinin yolları şimdiden halkımıza hayırlı olsun.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2020, 19:23

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3