Faiz silme kampanyası 30 Temmuz’a uzatıldı

TREPAŞ, vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine faizsiz fatura ödeme kampanyasını 30 Temmuz 2020 mesai saati bitimine kadar uzattı.

Faiz silme kampanyası 30 Temmuz’a uzatıldı

Kapaklı Gazetesi - Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (TREPAŞ), Türkiye’nin de içinden geçtiği COVID-19 pandemisi ile mücadele sürecinde Trakya bölgesindeki müşterilerine destek olmak amacıyla, faiz silme kampanyasını 30 Temmuz 2020 mesai bitime kadar uzattı.

TREPAŞ gerçekleştirdiği kampanya ile vadesi geçmiş fatura borçlarının, tek seferde nakit olarak ödenmesi durumunda oluşan tüm gecikme zammı tutarlarını, bir defaya mahsus olmak üzere tahsil etmeyecek. Müşteriler, sadece anapara borcunu ödeyerek borçlarını kapatmış olacak.

TÜM MÜŞTERİLER YARARLANABİLECEK

Kampanya, Resmi Daire, Sanayi, Ticarethane, Mesken ve Tarımsal Sulama müşterileri de dahil olmak üzere tüm TREPAŞ müşterilerini kapsamaktadır. Müşteriler kampanyadan yararlanabilmek için 30 Temmuz 2020 mesai saati bitimine kadar herhangi bir ilave başvuruya gerek kalmaksızın tüm TREPAŞ Müşteri Hizmetleri Merkezlerinden, TREPAŞ yetkili veznelerinden, anlaşmalı bankalardan ve PTT şubelerinden ödeme yapabileceklerdir. Ayrıntılı bilgi için müşterilerin, www.trepas.com.tr adresinden ve 444 88 35 no’lu Çağrı Merkezinden bilgi alabileceği ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2020, 13:37

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3