Erduğan’dan roman vatandaşlara ziyaret

Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan, Karadeniz Mahallesi Toki Evleri Romanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

Erduğan’dan roman vatandaşlara ziyaret

Kapaklı Gazetesi - Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan, Karadeniz Mahallesi Toki Evleri Romanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

Karadeniz Mahallesi Toki Konutlarında gerçekleştirilen ziyarette sorunlarını ve taleplerini dile getiren roman vatandaşlar, yaşadıkları bölgede çarşı ve mahalle bekçisi görevlendirilmesi, devriye ekiplerin arttırılması ve Kent Güvenlik Yönetim Sistemi’ne bağlı kamera sayılarının arttırılmasını istediler. Bölgede yapımı planlanan spor ve gençlik merkezinin gençlere uyuşturucu ile mücadelede büyük fayda sağlayacağını düşündüklerini belirten ve bu merkezin bir an önce bitirilmesi talebinde bulunan vatandaşlar, Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan’a gerçekleştirdiği ziyaret dolayısıyla teşekkür ettiler.

‘’YERİNE GETİRMEK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ’’

Vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Emniyet Müdürü Erduğan, emniyet ile ilgili taleplerin yerine getirilmesi için gerekli çalışmaların bir an önce yapılacağını belirtti. Ziyarette Erduğan’a, Tekirdağ İl Emniyet Müdür Yardımcıları Aykut Efe ve Fatih Bozboyacı, Süleymanpaşa İlçe Emniyet Müdürü Koray Çakar, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Hamdi Ünlü, Asayiş Şube Müdürü Ferhat Akın, Medya Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdür Vekili Süleyman Yıldırım eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2020, 17:58

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3