Çağrıları Başkan Albayrak yanıtladı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi İletişim Merkezi'ni (TEKİM) ziyaret ederek çağrıları cevaplandırdı.

Çağrıları Başkan Albayrak yanıtladı

Kapaklı Gazetesi - İletişim Merkezi'ni arayan vatandaşlar, karşılarında Başkan Kadir Albayrak'ın olduğunu öğrenince şaşkınlık yaşadılar. İstek şikâyet ve önerilerini Başkan Kadir Albayrak'a doğrudan bildirme imkânı bulan vatandaşlar, memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür ettiler.

“SON DERECE MUTLU OLDUM”

Çağrıları cevaplandıran Başkan Kadir Albayrak, vatandaşların taleplerini kayda alarak çözüm sağlanması ve geri dönüş yapılması için ilgili birimlere talimat verdi. İletişim Merkezi'ndeki mesaisinin ardından TEKİM personeline özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başkan Kadir Albayrak, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Birlikte Yönetme anlayışımızın bir gereği olarak halkımızın istek ve önerilerini değerlendiriyor ve bu doğrultuda hizmet, yatırım ve projelerimize yön veriyoruz. Tüm vatandaşlarımızın görüş ve talepleri bizim için değerlidir. İletişim Merkezimize gelen çağrıların her birini ilgili birimlere yönlendiriyor, imkânlar dâhilinde çözüm sağlıyor ve geri dönüş yapıyoruz. Bu hizmet sürecine katılmak beni de son derece mutlu etti. İnsan odaklı bir anlayışla her şeyin en iyisini hak eden halkımıza hizmet vermeye devam edeceğiz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2020, 15:38

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3