Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Büyükşehir'den yeşil alanlara bakım

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından parklarda, meydanlarda, refüjlerde ve mesire yerlerindeki bakımlar sürüyor.

Büyükşehir'den yeşil alanlara bakım

Kapaklı Gazetesi - Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekipleri, salgın tedbirleri kapsamında tüm yeşil alanlarda ve sosyal yaşam alanlarında düzenli olarak dezenfeksiyon işlemi uyguluyor. Yürütülen çalışmalar sonucunda parklar, refüjler ve mesire yerleri yılın her döneminde temiz ve bakımlı kalıyor.

‘’GÜZEL TEKİRDAĞ'IMIZA ESTETİK BİR GÖRÜNÜM KAZANDIRIYORUZ"

Yeşil alanlarda yapılan çalışmalarla ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Halkımızın rahat nefes aldığı, sosyalleştiği ve sevdikleriyle birlikte vakit geçirdiği parklarımız ve yeşil alanlarımızda çalışmalarımızı kesintisiz bir şekilde sürdürüyoruz. Vatandaşlarımıza kent yaşamı içerisinde doğal alanlar sunarken güzel Tekirdağ'ımıza estetik bir görünüm kazandırıyoruz. Yeşil alanlarımızın yılın her döneminde güzel, temiz ve bakımlı kalmasını sağlamak amacıyla yürüttüğümüz çalışmalarımız devam edecek" dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2020, 12:11

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3