Büyükşehir Belediyesi’nden dolandırıcılık uyarısı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı, vatandaşları dolandırıcılara karşı uyardı.

Büyükşehir Belediyesi’nden dolandırıcılık uyarısı

Kapaklı Gazetesi - Son günlerde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Ünsal'ın adını kullanarak dolandırıcılık yapıldığı ihbarını alan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı, vatandaşlara uyarıda bulundu.

Yapılan uyarıda şu ifadelere yer verildi; ‘’ Vatandaşlarımızı telefonla arayan bazı şahısların Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Ünsal'ın adına çeşitli gerekçelerle yardım talebinde bulundukları öğrenilmiştir. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Ünsal'ın vatandaşlarımızdan herhangi bir yardım talebi olmadığı gibi kurumumuz tarafından herhangi bir yardım kampanyası düzenlenmesi de söz konusu değildir. Vatandaşlarımızın bu tür yardım taleplerine itibar etmemeleri ve benzer girişimlere maruz kalmaları halinde kurumumuza, adli mercilere veya kolluk kuvvetlerine bildirmelerinin uygun olacağı kamuoyuna saygıyla duyurulur.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2020, 16:57

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
ALİ HİRACAL
ALİ HİRACAL - 13 ay Önce

Tekirdağ belediye başkanına sesleniyorum sayın başkan Çerkezköy Hallaçlı giden yolu yaptınız sağolun yalnız birde yolun isinlardirma yapsanız çok iyi olur ormanın içinden geçiyoruz çok karanlık yapılsa daha iyi olur

SIRADAKİ HABER

banner65