Büyükşehir Belediyesi yol yapım çalışmalarına devam ediyor

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Şehir Hastanesi bağlantı yolunda beton serim çalışmaları tamamladı.

Büyükşehir Belediyesi yol yapım çalışmalarına devam ediyor

Kapaklı Gazetesi - Süleymanpaşa ilçesinde inşaatı süren Tekirdağ Şehir Hastanesi'nin bağlantı yollarında sürdürülen SSB Beton Yol yapım çalışmalarında son olarak gerçekleşen 350 metreküp beton serimi ile Şehir Hastanesi bağlantı yollarının tamamında SSB beton yol yapım çalışmaları tamamlandı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından sürdürülen yol yapım çalışmaları kapsamında ayrıca Ergene ilçesini Çorlu ilçesine bağlayan Çırakbayırı yolunda sürdürülen asfaltlama çalışmaları tamamlandı. Çalışmalarda 2.000 ton asfalt dökülerek 7.500 metrekare alan asfaltlandı.

"ŞEHRİMİZİN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Tamamlanan yollarımızın şehrimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ederim. Vatandaşlarımız, Şehir Hastanesi bağlantı yolları ile birlikte hastaneye rahat ve modern bir şekilde ulaşım sağlayacaklar. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi şehrimizin geleceği, vatandaşlarımızın sağlığı için çalışmaya devam edecektir." dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2020, 14:07

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65