Başkanlar Sıfır Atık projesine dikkat çekti

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Sıfır Atık’ projesine destek vermek amacıyla başlatılan bez torba dağıtımı kapsamında Marmaraereğlisi ilçesinde pazarda vatandaşlara ve esnafa bez torba dağıttılar.

Başkanlar Sıfır Atık projesine dikkat çekti

Marmaraereğlisi ilçesi Bahçelievler Mahallesi’ne kurulan semt pazarında Başkan Kadir Albayrak ve Başkan İbrahim Uyan tarafından vatandaşlara bez çanta hediye edildi.

‘’HER ŞEY GÜZEL TEKİRDAĞIMIZ İÇİN’’

Bez torba dağıtımı ile ilgili bir açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ‘’Daha temiz bir çevre ve sağlıklı doğa amacıyla başlattığımız bez torba dağıtımı projemiz tüm hızıyla devam ediyor. Tüm ilçelerimizde vatandaşlara Büyükşehir Belediyemiz tarafından üretilen bez torbalarımızı hediye edeceğiz. Vatandaşlarımızın da bilinçli bir şekilde projemize destek vermesi bizleri mutlu ediyor. Çevremizi korumak amacıyla gerçekleştirdiğimiz projelerimiz önümüzdeki dönemde de devam edecek. Her şey güzel Tekirdağımız için’’ dedi.

Vatandaşların Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan sıfır atık projesi kapsamında dağıtılan bez torbalara yoğun ilgi gösterdiğini dile getiren Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Başkan Albayrak’a çalışmalarından dolayı teşekkür ederek projeye destek verdi.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 10:17

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3