Başkan Albayrak’a ‘Meslekte Üstün Hizmet’ ödülü

Tekirdağ Rotary Kulübü bu yıl "Meslekte Üstün Hizmet" ödülünü Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Sanatçı Ferhat Göçer'e verdi.

Başkan Albayrak’a ‘Meslekte Üstün Hizmet’ ödülü

Kapaklı Gazetesi -Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Rotary Kulübü tarafından ‘Meslekte Üstün Hizmet’ plaketi ile ödüllendirildi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ın, eşi Gülseren Albayrak ile birlikte izlediği Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezinde gerçekleştirilen Sabahattin Ali'nin "Aldırma Gönül" adlı oyunu, ünlü sanatçı Ferhat Göçer tarafından sahnelenerek Tekirdağlılar tarafından ayakta alkışlandı. Oyun sonrası gerçekleştirilen törende Tekirdağ Rotary Kulübü Başkanı Arda Aygor başarılı çalışmalarından dolayı bu yıl Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile Sanatçı Ferhat Göçer'i Meslekte Üstün Hizmet Ödülüne layık gördüklerini belirterek, Albayrak ve Göçer'e plaket takdim etti.

‘’TEKİRDAĞ HALKI ADINA ALIYORUM’’

Meslekte Üstün Hizmet ödülünü daha önce 1998 yılında aldığını ve bu ikinci ödülün kendini daha da onurlandırdığını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Bu ödülü kendim için değil, başkanı bulunduğun 62 Belediye Meclis Üyesi adına ve onları seçen tüm Tekirdağ halkı adına alıyorum" dedi. Sanatçı Ferhat Göçer'e oyunu ve seslendirdiği şarkılarıyla devrimci ruhu bir kez daha yaşattığı için teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2020, 11:44

Kapaklı Gazetesi Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3