Başkan Albayrak, 16 saatte 11 ilçeyi gezdi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kadir Albayrak, 16 saatte 11 ilçeyi ziyaret ederek, vatandaşlardan ilçelerin sorunlarını ve taleplerini bizzat dinledi.

Başkan Albayrak, 16 saatte 11 ilçeyi gezdi

Kapaklı Gazetesi - Sabahın erken saatlerinde mesaiye başlayan ve gece geç saatlere kadar çalışan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, yaşına rağmen sürdürdüğü yoğun tempo ile vatandaştan takdir topluyor.

Makamında oturmaktan ziyade mümkün olduğunca vatandaşların arasında olmaya gayret gösteren, Tekirdağ halkına en iyi ve en kaliteli hizmeti verebilme adına esnaflardan mahalle muhtarlarına, sivil toplum kuruluşlarından belediye başkanlarına kadar toplumun her kesimi ile buluşup talep ve önerilerini dinleyen; ve bu talepler doğrultusunda hizmet ve yatırımları yönlendiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, sabah saat 05.00'da Süleymanpaşa İlçesi'nde balıkçı esnafını ziyaret ederek başladığı mesaisini 11 ilçeyi tek tek ziyaret edip ve 450 km yol kat ederek saat 21.00'de merkez Süleymanpaşa İlçesinde sonlandırdı.

"EN KALİTELİ HİZMETİ EN HIZLI BİR ŞEKİLDE ULAŞTIRMA GAYRETİNDEYİZ"

İlçe ziyaretlerinde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve bağlı kuruluşu TESKİ'nin hizmet ve yatırımlarını yerinde inceleyen, çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi alan ve gerekli talimatları veren Başkan Albayrak, "Bulunduğumuz makam hizmet makamıdır. Halkımız bize büyük bir güven duyarak bu göreve layık gördü. Biz de bu güveni boşa çıkarmamak için gecemizi gündüzümüze kattık Tekirdağ için çalışıyoruz. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak 11 ilçemizde ihtiyaçlar, beklentiler ve geliştirilen strateji doğrultusunda hizmet ve yatırımlarımıza devam ediyoruz. Bu hizmet ve yatırımlarımızı hızlandırma ve halkımıza en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde ulaştırabilme adına mümkün olduğunca sahada olmaya gayret gösteriyoruz. Çalışmalarımızı yerinde takip ediyor ve planlamalarımızı bu doğrultuda yapıyoruz. Halkımız şunu çok iyi bilsin ki Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Tekirdağ'ın güvencesidir. Tekirdağ'ı Türkiye'nin parlayan yıldızı yapma hedefiyle çıktığımız bu hizmet yolunda, adımlarımızı doğru ve sağlam bir şekilde atarak ilerlemeye devam ediyoruz. Şimdiye kadar yaptığımız ve bundan sonra da yapacağımız tüm hizmetlerin halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyor, tüm vatandaşlarımıza sağlıklı günler diliyorum" dedi.

Ziyaretleri sırasında, vatandaşın istek ve taleplerinin önemine vurgu yapan Başkan Albayrak, gittiği her yerde büyük bir ilgi ve sevgiyle karşılanıyor. Başkan Albayrak'ın ziyaret ettiği esnaf ve vatandaşlar ise, "Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak'ı çok sık görüyoruz, ona kolay ulaşıyoruz ve her türlü sıkıntımızı hiçbir aracı olmadan doğrudan kendisine iletebiliyoruz. Sunduğu hizmetlerden de oldukça memnunuz" sözleriyle düşüncelerini dile getirdiler.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2020, 16:11

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zafer Başaran
Zafer Başaran - 2 hafta Önce

VAllahi bravo 16:11=yol.,yemek, vs. Halkla nasıl iletişim kurdu

Olcay Esen
Olcay Esen - 2 hafta Önce

Tekirdağ arası şehir içi halk otobüsü şöyle Bi yaysak ta her tarafa diyorum bunu dile getirin Bi zahmet ihtiyacı olan binse ihtiyarlar gitse koronadan kıpırdayamıyoruz

SIRADAKİ HABER

banner3