Başbuğ Türkeş'in doğum gününde 103 fidan toprakla buluştu

Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanlığı, Başbuğ Alparslan Türkeş'in doğumunun 103. yıl dönümü nedeniyle 103 fidanı toprakla buluşturdu.

Başbuğ Türkeş'in doğum gününde 103 fidan toprakla buluştu

Kapaklı Gazetesi - Muratlı ilçesindeki Alparslan Türkeş hatıra ormanında fidan dikme etkinliği gerçekleştiren Ülkü Ocakları Tekirdağ İl Başkanlığı, Alparslan Türkeş’in doğum günü dolayısıyla 103 fidanı toprağa dikti. Herkesin aradğı ve istediği oynama listesini hazırladık hemen gel bir göz at!

Gerçekleştirilen fidan dikme törenine Tekirdağ Ülkü Ocakları Başkanı Hayrullah Zıvalıoğlu ve Ülkücüler katıldı. Etkinlikte konuşma yapan Hayrullah Zıvalıoğlu; ‘’Teröristlerin kendilerini "ateşin çocukları" olarak beyan edip ormanları yaktığı, kendilerinin de "Hilalin çocukları" olarak yıllarca onların karşısında yer aldığını söyledi. 12 Eylül'de Amerika'nın gayri meşru çocukları kazanmıştı. 15 Temmuz'da Hilalin çocukları onlara gereken dersi verdi. Yine ayakta durarak onlara karşı mücadelemizi devam ettireceğiz. Merhum Başbuğumuzu 103. doğum gününde bir kez daha saygı, minnet ve rahmetle anıyorum." dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2020, 20:17

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65