Başkan Albayrak, Kurban Bayramı'nı kutladı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak yayınladığı Kurban Bayramı mesajında, ‘’ Kurban Bayramının, toplumsal bağlarımızı güçlendirmesi, birlik ve beraberliğimizi sağlaması en büyük temennimizdir.’’ dedi.

Başkan Albayrak, Kurban Bayramı'nı kutladı

Kapaklı GazetesiTekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak yayınladığı Kurban Bayramı mesajında, ‘’ Kurban Bayramının, toplumsal bağlarımızı güçlendirmesi, birlik ve beraberliğimizi sağlaması en büyük temennimizdir.’’ dedi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Birlik ve beraberlik mesajları veren Albayrak, şu ifadeleri kullandı; ‘’İnanç, kültür ve geleneklerimizde önemli bir yeri olan Kurban Bayramı, paylaşmanın, yardımlaşmanın ve toplumsal dayanışmanın bayramıdır. Sevgi, hoşgörü ve kardeşlik iklimi içerisinde kutlayacağımız Kurban Bayramının, toplumsal bağlarımızı güçlendirmesi, birlik ve beraberliğimizi sağlaması en büyük temennimizdir. Kurban Bayramının barış, huzur, bolluk ve bereket getirmesi dileğiyle başta Tekirdağ halkı ve milletimiz olmak üzere tüm İslam âleminin mübarek bayramını kutluyorum.’’

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2019, 18:45

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3