Çerkezköy TSO’dan “Yapay Zeka ile Güvenliğin Geleceği” semineri

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) tarafından online ortamda “Yapay Zeka ile Güvenliğin Geleceği” seminerini gerçekleştirdi.

Çerkezköy TSO’dan “Yapay Zeka ile Güvenliğin Geleceği” semineri

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy TSO, üyelerinin teknoloji çağına ayak uydurması ve işletmelerin sosyal ortamdaki güvenliğini sağlayabilmesi amacıyla “Yapay Zeka ile Güvenliğin Geleceği” konulu bir seminer verdi.

Seminerde üyelere bugün kullandığımız sosyal medya, harita uygulamaları, ödeme sistemleri, e-ticaret ve birçok uygulama ile ilgili bilgi verildi. Sürekli gelişen dijital dönüşüm ve web dünyasındaki güvenliğin sağlanması konusunun da masaya yatırıldığı seminerde üyelere, internet güvenliği alanında ayırdıkları bütçeyi verimli kullanabilmeleri konusunda tavsiyelerde bulunuldu.

KATILIMCILARIN SORULARI YANITLANDI

Eyedius Teknoloji CEO’su Gökhan Talat Tuna tarafından verilen seminerde; “Yapay zeka nedir, güvenlik ve alarm alanında yapay zekanın etkisi nedir, görüntü işleme teknolojisi ile işletmelerde güvenlik nasıl sağlanır, güvenlik için kullanılan kameralar nasıl daha akıllı hale getirilir ve işletmelerde fark yaratan uygulamalar” başlıklı konular ele alındı. Seminer, soru cevap bölümüyle sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2021, 13:24

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65