İYİ Parti'den Eşkinat'a tam destek

Millet İttifakı’nın Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat 4. Seçim ofisini coşkulu bir törenle açtı. Açılışta konuşan İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan, “Millet İttifakı adına burayım. Bundan sonra Tekirdağ’da 31 Mart akşamına kadar Ekrem Başkanın arkasındayız, destekçiyiz” dedi.

İYİ Parti'den Eşkinat'a tam destek

Millet İttifakı’nın Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat 4. Seçim ofisini Gündoğdu Mahallesi Çiftlikönü Caddesi’nde açtı. Açılışa CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan, CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı İsmail Öztürk, meclis üyesi adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

''TEKİRDAĞ İTTİFAKI'NA MİLLET OLARAK SAHİP ÇIKACAK''

Katılımcılara teşekkür ederek sözlerine başlayan Millet İttifakı’nın Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat, “Allah birliğimizi bütünlüğümüzü bozmasın. Allah İYİ Partili kardeşlerimizle elle ele gönül gönüle çalışmaktan mahrum etmesin. Bir takım toz bulutları kalkınca gerçek ortaya çıkıyor. Onun için gören de görmeyen de görüyor. Tekirdağ ittifakına millet olarak sahip çıkacak.” dedi.

''31 MART AKŞAMINA KADAR EKREM BAŞKANIN ARKASINDAYIZ''

Programın bir diğer konuşmacısı ise İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan oldu. Millet İttifakı çerçevesinde Eşkinat'a tam destek vereceklerini kaydeden Milletvkeili Kaplan, “Millet İttifakı adına burayım. Bundan sonra Tekirdağ’da 31 Mart akşamına kadar Ekrem Başkanın arkasındayız, destekçiyiz. Biz Cumhuriyetin temel değerleri için işbirliği içindeyiz. Milli olan ne kadar önerge verdiysek reddettiler. Türküm, doğruyum demekten çekiniyorlar. Biz bu adamlara karşı birlik ve beraberliklerimizi korumak için birlikteyiz. Evet beka sorunu var. Bu adamları başımızdan götürdüğümüz zaman ülkede beka sorunu kalmayacak.

''31 MART AKŞAMINA KİLİTLENDİK''

CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun ise konuşmasında, “Martın sonu bahar. 31 Mart akşamına kilitlendik. 31 Mart akşamı balkon konuşmasını birlikte yapacağız. Birlik ve beraberlik içinde bunu yapacağız. Sizinle bu başarıyı yakalayacağız” ifadelerine yer verdi.

''BU GİDİŞ GİDİŞ DEĞİL''

Hükümeti ekonomi politikaları üzerinden eleştiren CHP Tekirdağ Milletvekili ve Parti Sözcüsü Öztrak, “Bu beraberlik 24 haziran seçimleri öncesi başladı. Bu gidiş gidiş değil dedik. Türkiye tek adam rejimine gidiyor. Milleti kuyruğa soktular. Kendilerinden olmayanı terörist ilan ettiler. Milletimiz kendi ittifakına milletin ittifakına gereken desteği verecektir.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından ise seçim ofisinin kurdelesi hep birlikte kesilerek açıldı.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2019, 13:23

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3