Albayrak, altyapıdaki değişime dikkat çekti

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, yoğun yağmur yağışı esnasında Hürriyet Mahallesi Çandarlızade İbrahim Paşa Caddesi’nin 2014 ve 2020’deki görüntülerini paylaştı.

Albayrak,  altyapıdaki değişime dikkat çekti

Kapaklı Gazetesi - Twitter hesabından bir paylaşımda bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Hürriyet Mahallesi Çandarlızade İbrahim Paşa Caddesi’nin 2014 ve 2020’deki halini gösterdi. İki fotoğraf arasındaki fark, siyasi çevrelerce de takdir gördü.

Fotoğrafın altına açıklamalarda bulunan Başkan Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin altyapı yatırımlarının önemi her yağmurda bir kez daha gözler önüne seriliyor. 2014 yılında kurulan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile birlikte başlayan altyapı seferberliğinde Tekirdağ, altyapı konusunda yıllarca görmediği yatırımları gördü. Çandarlızade İbrahim Paşa Caddesi’nin 2014 yılında yağışlardaki görüntüsü ile bugünkü durumuna baktığımız zaman, altyapı çalışmalarında ne kadar doğru adımlar attığımızı, altyapıya verdiğimiz önemin ne kadar doğru olduğunu görmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2020, 18:31

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65