Spor kulüplerine 50 bin TL ulaşım desteği verilecek

Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından ilçede faaliyet göstermekte olan spor kulüplerine 2021 yılı Haziran ayında 50 bin TL’lik ulaşım desteği sağlandı.

Spor kulüplerine 50 bin TL ulaşım desteği verilecek

Kapaklı Gazetesi - Çorlu Belediyesi spor kulüplerinin yanında olmaya devam ediyor. Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğünce Çorlu’da faaliyet göstermekte olan spor kulüplerine 2021 yılı haziran ayında 50 bin TL’lik maddi destekte bulunuldu.

“7 BİN 300 KM YAKIT YARDIMINDA BULUNDUK”

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, şunları söyledi: “Biz Çorlu Belediyesi olarak; şehrimizin spor ihtiyaçlarını karşılayıp sporun her dalına katkı sağlamaya son derece önem veriyoruz. Sporu Çorlu’da herkesin yaşam tarzı haline getirmeye çalışıyoruz. Toplumda spor kültürü oluşturarak sporun daha geniş kitlelere yayılmasını sağlamak en önemli hedeflerimizden biri. Bu yüzden de kentimizde faaliyette bulunan spor kulüplerine her daim destek olmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz ay içerisinde spor kulüplerine 50 bin TL’lik yardımda bulunduk. Toplamda 7 bin 300 km yakıt desteğinde bulunduğumuz spor kulüplerimize geçmişte olduğu gibi gelecekte de yardımcı olmayı sürdüreceğiz.

“SPORUN VE SPORCULARIMIZIN YANINDAYIZ”

Her yıl Belediyemizin yıllık bütçesinden amatör spor kulüplerine maddi yardım ve malzeme yardımı yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. 2020 - 2021 Avrupa Spor Kenti seçilen Çorlu’muzda sporun ve sporcularımızın her zaman yanındayız.” şeklinde konuştu.

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65