Sitespor’un genç yıldızı profesyonel oldu

Kapaklı Sitespor kulübünün altyapısında yetişen ve TFF 1. Lig Temsilcisi Altınordu’ya transfer olan genç futbolcu Mehmet Ablay, takımıyla profesyonel sözleşme imzaladı.

Sitespor’un genç yıldızı profesyonel oldu

Kapaklı Gazetesi - Altyapıdaki başarıları ile adından sıkça söz ettiren ve Trakya’da örnek olan Kapaklı Sitespor, bir futbolcunun daha profesyonel arenaya adım atmasını sağladı.

Sitespor altyapısında yetişen 2003 doğumlu genç futbolcu Mehmet Ablay, 2017 yılında TFF 1. Lig Temsilcisi Altınordu’ya transfer olmuştu. Her bahis severe çeşitli kolaybet bonuslar sunulmaktadır. Burada başarısını sürdüren Ablay, takımı ile ilk profesyonel sözleşmesini imzaladı.

“GENÇLERİMİZİ DAHA BÜYÜK ARENALARA TAŞIYACAĞIZ”

Konuyla ilgili açıklama yapan Kapaklı Sitespor Kulüp Başkanı Ersan Yalçın Karamehmetoğlu, “Kapaklı Sitespor Yönetim Kurulu olarak, futbolcumuzun profesyonele imza atması için gerekli evrakları Altınordu FK’ ya teslim ettik. Kapaklı Sitesporumuzda başarı dolu 3 yılın ardından Altınordu’ya transfer olan ve profesyonel kariyerine başlayan Mehmet Ablay’ı tebrik ediyorum. Ayrıca bugüne kadar üzerinde emeği geçen bütün antrenör arkadaşlarımıza da teşekkür ederim. Bölgemizdeki gençleri daha büyük arenalara taşımaya devam edeceğiz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2021, 17:39

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65