Kapaklıspor Basket takımı kazanmaya devam ediyor

Tekirdağ Büyük Erkekler Ligi dördüncü hafta maçında Kapaklıspor Basketbol Takımı ve Çerkezköy Dinamik Spor karşı karşıya geldi.

Kapaklıspor Basket takımı kazanmaya devam ediyor

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Dinamik Spor ile karşı karşıya gelen Kapaklıspor Basketbol Takımı, karşılaşmayı 79-46 kazandı.

ÇOSB Kapaklı Spor Salonu’nda 13 Ocak Pazartesi günü oynanan maçı Kapaklı Spor Basketbol Takımı 79-46 kazandı. Kapaklı Spor antrenörü Kaan Özen galibiyetten dolayı tüm takımı tebrik etti.

ÇOSB KAPAKLI SPOR SALONUNDA OYNANDI

Kapaklı Belediyesi tarafından kısa bir süre önce kurulan Kapaklı Spor Basketbol Takımı, Tekirdağ Büyük Erkekler Ligi dördüncü hafta maçında Çerkezköy Dinamik takımını ağırladı. ÇOSB Kapaklı Spor Salonu’nda oynanan maça Kapaklı Spor Basketbol Takımı Emircan Çınar, Emir Türkoğlu, Çağrı Güldik, Orkun Tafçı ve Metincan Kart ilk 5’i ile başladı.

İLK DEVRE 50-29 TAMAMLANDI

Maça etkili başlayan ev sahibi Kapaklı Spor Basketbol Takımı, Çağrı ve Emir’in sayılarıyla ilk periyodu 32-18 üstün tamamladı. İkinci periyodda da hız kesmeyen Kapaklıspor, Çakabey’in peş peşe attığı üçlükler ile ikinci devreye 50-29 üstün girdi.

MAÇ SONU TÜM TAKIMI TEBRİK ETTİ

Maçın üçüncü periyodunda da aynı performansı sürdüren Kapaklı Spor Basketbol Takımı, Enes, Emircan, Çağrı ve Metin ile farkı açtı. Dördüncü periyoda 62-38 önde başlayan Kapaklı Spor Basketbol Takımı maçı 79-46 kazandı. Son periyotta genç isimlere şans veren antrenör Kaan Özen, maç sonu tüm takımı tebrik etti.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2020, 10:32

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3