Geleneksel ÇOSB Futbol ve Tenis Turnuvaları başladı

Çerkezköy Organize Sanayi Bölge (ÇOSB) Müdürlüğü tarafından, her yıl geleneksel olarak düzenlenen Futbol ve Tenis Turnuvalarının bu yılki karşılaşmaları başladı.

Geleneksel ÇOSB Futbol ve Tenis Turnuvaları başladı

Kapaklı GazetesiÇerkezköy Organize Sanayi Bölge (ÇOSB) Müdürlüğü tarafından, her yıl geleneksel olarak düzenlenen Futbol ve Tenis Turnuvalarının bu yılki karşılaşmaları başladı.

Heyecanlı ve çekişmeli anların yaşandığı Futbol Turnuvası’nın bu yıl 14’üncüsü, Tenis Turnuvası’nın ise 13’üncüsü düzenleniyor. ÇOSB Sosyal Tesislerindeki futbol sahasında ve tenis kortlarında oynanan turnuvalara ÇOSB firmalardan da çok sayıda takım katılıyor.

21 TAKIM KATILIYOR

Futbol Turnuvası’na, 21 takım katılıyor. Turnuvaya katılan firmaların isimleri şöyle: Hattat Traktör, Vem İlaç, Hema Endüstri, Pharmactive, GF+Hakan Plastik, Hyosung, Act Metal, Pehlivanoğlu, Akbaş Tekstil, Akplas, Coko-Werk, 3M, İstanbul Boya, Bross, Vira Kimya, Deva-2, Uğurteks, Bony, Koçak Farma, Teverpan, Deva-ÇK-1.

5 AYRI KATEGORİDE YAPILACAK

Tenis Turnuvası’na da ilgi oldukça yoğun. 5 ayrı kategori halinde yapılan Tenis Turnuvası’nın da kategori isimleri ve katılım sayıları şöyle: Bayanlar Kategorisi 14 kişi, Yeni Başlayan Erkekler Kategorisi 22 kişi, İleri Seviye Erkekler Kategorisi 21 kişi, Karışık Çiftler Kategorisi 14 çift, Çift Erkekler Kategorisi 10 çift.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2019, 13:41

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3