Zafer Akgün adaylığını açıklayacak

Kapaklı’nın tanınan siyasetçilerinden Zafer Akgün, Cumhuriyet Halk Partisi Kapaklı İlçe Başkanlığı adaylığını açıklamak için 5 Ekim Cumartesi günü basın toplantısı düzenleyecek.

Zafer Akgün adaylığını açıklayacak

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı’nın tanınan siyasetçilerinden Zafer Akgün, Cumhuriyet Halk Partisi Kapaklı İlçe Başkanlığı adaylığını açıklamak için 5 Ekim Cumartesi günü basın toplantısı düzenleyecek.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde kongre takviminin belli olmasının ardından gözler il ve ilçe teşkilatlarına çevrilirken, CHP Kapaklı İlçe Başkanlığı için kulislerde en kuvvetli aday olarak görülen Zafer Akgün’ün, 5 Ekim Cumartesi günü ilçe teşkilatında yapacağı basın açıklamasıyla adaylığını resmen duyuracağı öğrenildi.

İLÇE TEŞKİLATINDA YAPILACAK

CHP Kapaklı İlçe Başkanlığı için kulislerde ismi en çok telaffuz edilen Zafer Akgün, Cumartesi günü CHP Kapaklı İlçe Teşkilatında bir basın açıklaması yapacak. Saat 16.30’da gerçekleşecek olan toplantıya Cumhuriyet Halk Partisi’ne gönül veren herkesi davet eden Akgün; “Cumartesi günü yapacağım açıklamayla İlçe Başkan adaylığımı resmen açıklayacağım. Kapaklı’mızı seven, Cumhuriyet Halk Partisi’ne gönül veren herkesi bu özel günde teşkilatımıza davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2019, 19:32

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zafer
Zafer - 4 ay Önce

Size hangi kulis bilgi veriyor bilmiyorum ama kaynaklarınız yanlış yerden :) Kapaklı kulislerinde CHP’ye en çok küfür eden adam çimdi chp’li Mi olmuş diye ismi geçiyor.

SIRADAKİ HABER

banner3