Yılmaz mazbatasını aldı

CHP Kapaklı İlçe Teşkilatı 3. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda ilçe başkanlığına seçilen Erdinç Yılmaz, mazbatasını aldı.

Yılmaz mazbatasını aldı

Kapaklı Gazetesi - Hafta sonunda gerçekleştirilen Cumhuriyet Halk Partisi Kapaklı İlçe Teşkilatının 3.Olağan Genel Kurulunda başkanlığına seçilen Erdinç Yılmaz yönetim kurulunda bulunan üyelerle birlikte Çerkezköy Adliyesine giderek Çerkezköy İlçe Seçim Kurulu memuru Hamit Karakaş’tan mazbatasını teslim aldı.

CHP Kapaklı İlçe Başkanı Erdinç Yılmaz, yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte başkanlık mazbatasını Çerkezköy İlçe Seçim Kurulu memuru Hamit Karakaş’ın elinden aldı. Mazbatasını aldıktan sonra adliye çıkışında açıklama yapan Yılmaz, "Öncelikle insanın hayatında önemli tarihler vardır. Bugün 15 Ocak 2020. Cumhuriyet Halk Partisi Kapaklı için bir milat tarihidir. Bundan sonraki süreçte Kapaklı'daki değişimleri zaten hep beraber göreceksiniz. Her zaman söylediğimiz gibi en başta da söylediğimiz gibi iktidar olmaya geliyoruz. Ben ekibimle birlikte Cumhuriyet Halk Partisi'nde hem yerelde hem genelde iktidar olmak için çalışacağım." dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2020, 17:50

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3