Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Önsel: Kapaklılı hemşehrilerime teşekkür ediyorum

Tekirdağ 27. Dönem Milletvekili Adayı Koray Önsel, seçimin ardından ilk kez konuştu. Milletvekili seçim sonuçlarını yorumlayan Önsel, "Tekirdağ ortalamasının 2 misli üzerinde oyla arkamda dimdik duran Çerkezköy ve Kapaklılı hemşerilerime özellikle teşekkür ediyorum.’’’ dedi.

Önsel: Kapaklılı hemşehrilerime teşekkür ediyorum

Tekirdağ 27. Dönem Milletvekili Adayı Koray Önsel, seçimin ardından ilk kez konuştu. Milletvekili seçim sonuçlarını yorumlayan Önsel, "Tekirdağ ortalamasının 2 misli üzerinde oyla arkamda dimdik duran Çerkezköy ve Kapaklılı hemşerilerime özellikle teşekkür ediyorum.’’’ dedi.

24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekilliği seçimleri, yoğun bir katılımla gerçekleşti. Seçimin ardından Tekirdağ’dan CHP 3 adet, Ak Parti 3 adet ve 1 adet de İYİ Parti milletvekili meclise uğurlandı. Seçimin ardından bölgemizde etkin bir siyaset yürüten MHP Tekirdağ 1. Sıra Milletvekili Adayı Koray Önsel, ilk kez sosyal medya hesabında açıklamalarda bulundu.

TEŞEKKÜR ETTİ

Seçim sürecinde kendisine destek olanlara teşekkür ederek söze başlayan Önsel, ‘’ 24 haziran seçimlerinin sonucunun devletimiz, milletimiz ve Tekirdağ’ımız için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bu seçim sürecinde beni yalnız bırakmayan başta ekibimde yer alan Mesut Avcı, Zafer Şengöz olmak üzere eşime, aileme, yiğit il başkanım İlker Yücel’e, Çerkezköy ve Kapaklı İlçe Başkanları ve yöneticileri başta olmak üzere ilçe teşkilatları yöneticilerine, il yönetim kurulumuzdan kıymetli ağabeylerime ve bana inanan tüm büyüklerime, dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Alınan sonuçlara göre Tekirdağ ortalamasının 2 misli üzerinde oyla arkamda dimdik duran Çerkezköy ve Kapaklılı hemşerilerime özellikle teşekkür ediyorum.’’ İfadelerini kullandı.

‘’ELİMDEN GELENİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİM’’

Seçim sürecinde gerçekleşen bazı olaylar için üstü kapalı eleştirilerde bulunan Koray Önsel, ‘’ MHP Tekirdağ teşkilatlarında kimseye nasip olmayan bir ilki; ilçe başkanlığı, belediye başkan adaylığı, il başkanlığı ve 1. sıra milletvekili adaylığını 33 yaşında yaşama şerefine ulaştığım için ayrıca onur ve gurur duyduğumu belirtmek istiyorum. Almış olduğum ülkücü ahlak ve terbiye gereği; üstlenmiş olduğum görevlerde hiçbir zaman şahsi hesap yapmadım. Ancak üzülerek gördüğüm şu oldu; kendi egolarını yada şahsi hesaplarını teşkilatının üzerinde tutanların verdiği zarar maalesef onca emeğin ziyan olmasına sebep olmuştur. Tekirdağ için bundan sonra da elimden geleni yapmaya devam edeceğim.’’ sözlerini kaydetti.

‘’HESAP YAPANLARIN HESABI BOZULMUŞTUR’’

Gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı seçimleri için de açıklamalarda bulunan Önsel, sözlerini şu ifadelerle noktaladı; ‘’ Allah’a şükürler olsun ki ülke genelinde partimiz MHP kilit parti konumunda kalmaya devam etmiştir ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ilk turda seçilmiştir. MHP sonuna kadar Cumhur İttifakı’nın ve Cumhurbaşkanımızın arkasında durmuştur. Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin dediği gibi bundan sonra bize düşen Cumhur İttifakı’na, Sayın Cumhurbaşkanımıza, devletimize, milli birlik ve beraberliğimize sahip çıkmaktır. Hesap yapanların hesabı bozulmuştur. 2023 lider ülke Türkiye yolunda durmadan çalışacağıma söz veriyorum. Milletvekili seçilen tüm arkadaşlarımı tebrik ediyor, başarılar diliyorum.’’

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2018, 13:24

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3