Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

İYİ Parti Kapaklı Teşkilatı'ndan Anneler Günü etkinliği

İYİ Parti Kapaklı İlçe Yönetimi, 13 Mayıs Anneler Günü münasebetiyle bir dizi ziyarete imza attı. Uzunhacı ve Karaağaç Mahalleleri’nde bulunan şehit annelerini ziyaret eden parti yönetimi, Anneler Günü’nü kutladı.

İYİ Parti Kapaklı Teşkilatı'ndan Anneler Günü etkinliği

İYİ Parti Kapaklı İlçe Yönetimi, 13 Mayıs Anneler Günü münasebetiyle anlamlı bir ziyarete imza attı. Uzunhacı ve Karaağaç Mahalleleri’nde bulunan şehit annelerini ziyaret eden parti yönetimi, Anneler Günü’nü kutladı.

İ Yİ Parti Kapaklı İlçe Teşkilatı 13 Mayıs Anneler Günü münasebetiyle şehit annelerine ziyarette bulundu. Uzunhacı ve Karaağaç Mahalleleri’ndeki şehit annelerini ziyaret ederek Anneler Günü’nü kutlayan parti yönetimi, Kapaklı genelinde de karanfil ve çikolata hediye dağıttı..

3.000 ADET KARANFİL HEDİYE ETTİLER

Ziyaretlerde İYİ Parti Kapaklı İlçe Başkanı Yusuf Çetin’in yanı sıra parti yönetimi ve Milletvekili Aday Adayı Belma Kuvancı, Gülay Sormageç ve Ayşe Aydar hazır bulundu. İlk olarak Uzunhacı ve Karaağaç Mahallesi’ndeki şehit annelerini ziyaret eden partililer, ardından Kapaklı genelindeki annelerin Anneler Günü’nü kutlayarak 3000 adet karanfil hediye ederek, çikolata ikram etti.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2018, 11:33

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3