İYİ Parti 3 yaşında

İYİ Parti'nin 3. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu.

İYİ Parti 3 yaşında

Kapaklı Gazetesi - İYİ Parti Kapaklı İlçe Teşkilatı, partilerinin 3. kuruluş yıldönümünü kutladı. Atatürk Anıtı önünde düzenlenen programda, 1 dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşımız okundu ve Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu.

"ŞİMDİ DAHA İYİ ANLIYORUZ"

Törende İYİ Parti Kapaklı İlçe Başkanı Yusuf Çetin, günün anlam ve önemine ilişkin bir konuşma gerçekleştirdi. Çetin,  "İYİ Parti 3 yaşında. Bizler bu yola çıkarken cesurlar hareketi olarak Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in kararlı ve başarılı tutumu ile 25 Ekim 2017 tarihinde İYİ Parti kimliği ile siyaset sahnesinde yerimizi aldık. Genel Başkanımızın liderliğinde İYİ Parti'yi kurarak ne kadar isabetli bir karar verildiğini ve Türkiye’nin İYİ Parti'ye ne kadar çok ihtiyacı olduğunu şimdi çok daha iyi anlıyoruz." dedi.

"HAYALLERİMİZİN ÖNÜNDE KİMSE DURAMAZ"

Terör örgütü sempatizanlarının kesinlikle aralarında yer alamayacağını belirten Çetin, "Bugün İYİ Parti 3. Yaşını kutluyor.  İYİ Parti'nin her tuğlasında, TÜRK milliyetçiliğinin umudu, TÜRK milletinin kudreti, TÜRK olmanın onuru, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş değerlerine ve ATATÜRK ilke inkılaplarına bağlılığı var. Umutlarımızın, hayallerimizin ve ideallerimizin önünde kimse duramaz, duramayacak. Halkımız artık umutsuz değildir. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener liderliğinde gönlü İYİ, yüreği İYİ, davası İYİ, niyeti İYİ insanlar olarak, 25 Ekim 2017'de İYİ PARTİ' yi kurduk.

Biz İYİ Partiyi kuranlar, makam mevki değil, millet sevdasına gönül verenlerle, koltuk değil memleket davasına baş koyanlarla, ne emeklerle ne bedellerle kurduk partimizi. Çok şeyden fedakarlık ettik, pes etmedik mahalle mahalle, köy köy gezip, esnaf, çiftçi, işçi ile iletişimde kalıp elimizden geleni yapmaya çalıştık, olmaz demedik hep gayret gösterdik. Mücadelemiz, kararlılığımız ve irademiz ortak bir hedefe kilitlenmiştir. Zaman zaman farklı değerlendirme, yöntem ve düşüncelerimiz olabilir, bu doğaldır. İnsanlarımızı geçmiş siyasi tercihleri ile yargılamıyoruz. Ancak bölücü terör örgütlerinin sempatizanları aramızda kesinlikle yer bulamaz." ifadelerini kullandı.

"HER ZAMAN DOĞRUNUN SESİ OLACAĞIZ"

Çetin konuşmasını şu sözlerle noktaladı, "Bu konuda sabır eşiğimiz, tahammül sınırımız yok denecek kadar düşüktür. Farklı düşüncede olup kendilerini ifade etmek isteyenlere de iftira niteliğinde suçlamalarda bulunmayız, onları terör örgütleri ile bağlantılandırmayız. Ahlaklı siyaset yaparak, hakkaniyet ve vicdan terazisini ön planda tutmaktayız. Bu nedenle bizler İYİ PARTİ’deyiz, İYİ PARTİ'liyiz. Allah’ın izniyle bu hassasiyetleri nefesimiz yettiğince sürdüreceğiz, her zaman gerçeğin ve doğrunun sesi olacağız. Halkımız İYİ Parti’nin siyaset hayatına girmesi ile daha rahat nefes almakta ve geleceğe dair umutları yeşermiştir.

Bugün, ülkemize olan bağlılığımız, kararlılığımız ve milletimizin gösterdiği teveccüh ile Geleceğin Türkiye’si için yolculuğumuz devam ediyor. 3. yılımız kutlu olsun. Hep beraber daha nice yıllara… Bu İYİ düşüncelerimizin ışığında diyoruz ki; Kapaklı İYİ Olacak, Türkiye İYİ olacak."

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2020, 16:55

Kapaklı Gazetesi Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65