İrfan Başkan'a HAYIRLI OLSUN!

31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi, sosyal medyada ve gazetelerde, genel merkezin resmi açıklaması olmamasına rağmen bazı isimlerin Ak Parti Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmesi tepkilere neden oldu.

İrfan Başkan'a HAYIRLI OLSUN!

31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi, sosyal medyada ve gazetelerde, genel merkezin resmi açıklaması olmamasına rağmen bazı isimlerin Ak Parti Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmesi tepkilere neden oldu.

Listede Kapaklı’dan da bir isim yer alırken, duruma tepki gösteren partililer, “Eğer bu listeler gerçekse Tekirdağ’a 12-0, Kapaklı’ya ise İrfan Mandalı’nın başkanlığı hayırlı olsun.” İfadelerini kullandılar.

ALGI OPERASYONU


Son günlerde sosyal medyada Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere birçok ilçenin Ak Parti Belediye Başkan Adaylarının yer aldığı iddia edilen bir liste yayılmaya başladı. Bu liste Tekirdağ’ın tüm ilçelerinde tepkilere neden olurken, genel merkezin açıklaması olmamasına rağmen böyle bir listenin yayılması bir algı operasyonu olarak yorumlandı.

“İRFAN BAŞKAN’A HAYIRLI OLSUN”


Yayınlanan listede Kapaklı’dan da bir isim yer alırken, bu liste Ak Parti tabanının tepkisini çekti. Genel merkeze rağmen böyle bir liste yayınlanmasının doğru olmadığını belirten partililer, “Genel merkezimiz henüz resmi açıklama yapmadı. Buna rağmen bazı isimlerin adaymış gibi lanse edilmesi partimize zarar verir. Ayrıca Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın “Kimse ‘Bu benim yakınımdır, bu benim şuyumdur, bu benim buyumdur’ diye bize aday teklifiyle gelmesin. Halkına tepeden bakan, gurur ve kibir abidesi adamları bize getirmeyin. Yerel seçimlerde aday belirlerken ehliyet ve liyakat en büyük kriterimiz olacak” sözlerine rağmen birilerinin algı operasyonları ile tepeden atamayla birilerini aday olarak göstermesi bizlere yeni bir 12-0 hezimeti daha yaşatacaktır. Eğer bu listeler gerçekse şimdiden Tekirdağ’a 12-0, Kapaklı’ya ise İrfan Mandalı’nın başkanlığı hayırlı olsun” yorumunda bulundular.

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2018, 18:49

Kapaklı Gazetesi Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yucel cavdar
Yucel cavdar - 2 yıl Önce

Kapaklida irfanin karsisina mustafa cetin haricinde kim cikarsa itfan mandaliya hayirli olsun gecen donemde de bunu yasadi kapakli

Deniz  demir
Deniz demir @Yucel cavdar - 2 yıl Önce

Kapakli akp tanışma zamanı sebebi yollarda asfalt yok yollarda pazar pazarı yapılırken heykel dikilmez hizmet yapilmiyor sadece heykel dikiliyor kapakli köyden daha köy

Yucel cavdar
Yucel cavdar - 2 yıl Önce

İrfani kapaklida tek yikacak lider mustafa cetindir

Kenan taşci
Kenan taşci - 2 yıl Önce

Mustafa çetinin dışında kim gelirse ak parti kapaklıyı alamaz

Ahmet Akbaş
Ahmet Akbaş - 2 yıl Önce

Eyt

Efe demir
Efe demir - 2 yıl Önce

Yolları asfaltsiz bir kapaklida hiç kimse başkan olamaz hizmetsizlilte sınıryok

SIRADAKİ HABER

banner65