Diler: Hedefimiz kıyamete kadar ‘Turan’dır

Büyük Birlik Partisi Kapaklı İlçe Başkanlığı, düzenlediği kahvaltı programında partililerle bir araya geldi. Programda konuşan BBP Kapaklı İlçe Başkanı Fatih Diler, ‘’Hedefimiz kıyamete kadar turandır.’’ dedi.

Diler: Hedefimiz kıyamete kadar ‘Turan’dır

BBP Kapaklı İlçe Başkanlığı, 2 Aralık Pazar günü saat 10:00’da ÖZ Bolu Restaurant’ta kahvaltı programı düzenledi. 31 Mart’ta gerçekleşecek olan yerel seçimler öncesi partililer ile bir araya gelen ilçe yönetimi, seçimler hakkında istişarelerde bulundu.

‘’ZULÜMLERE GÖZ YUMARSAK ‘İNSANIM’ DİYEMEYİZ’’

Düzenlenen kahvaltı programında konuşan BBP Kapaklı İlçe Başkanı Fatih Diler, ‘’Çıkmış olduğumuz bu kutsal dava, atalarımızdan bize bir emanet olan bayrağımızı, vatanımızı, milletimizi, dinimizi, namusumuzu, insanları birlik ve beraberlik içerisinde ‘Alperenler’ olarak sahip çıkmayı hedeflemektedir. Biz geleceğin gençleri, Alperenler olarak tüm İslam coğrafyasında, Filistin’de, Arakan’da, Türkistan’da, Yemen’de, Türkmenistan’da, Suriye’de, Miammar’da, Irak’ta, Azerbaycan’da, Afganistan’da ve tüm dünyada soydaşlarımızın, kandaşlarımızın, mazlumların, yetimlerin, öksüzlerin, çocukların, yaşlılarımızın ve kadınlarımızın canlarını korumakla hükümlüyüz. Şehitlerimizin kanları, canları ile savaşarak koruduğu bu kutsal vatanı, mazlumların kanını emen ABD, Çin, İsrail, Fransa, İngiltere, İtalya, Ermenistan ve Yunanistan gibi faşistlerden ve yaptıkları zulümlerden korumalıyız. Eğer bu zulümlere susarsak, göz yumarsak ne ‘Türküm’ diyebiliriz, ne ‘Kürdüm’ diyebiliriz, ne ‘Aleviyim’, ne ‘Arabım’, ne diğer inanışlara ve kökenlere mensubum diyebiliriz. En önemlisi bunlara göz yumarsak, ne yazık ki ‘İnsanım’ da diyemeyiz. Türk – İslam coğrafyasında doğduk, Türk – İslam coğrafyasında ölürüz. Ötügen’den çıkmış olduğumuz bu yolda, Nizam-ı Alem İlahi Kelimetullah’a kadar yürüyeceğiz. Hedefimiz, kıyamete kadar Turan’dır.’’ İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2018, 12:51

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3