DEVA Partisi pazarcı esnafının sorunlarını ve taleplerini dinledi

DEVA Partisi Tekirdağ İl Yönetimi, Süleymanpaşa ilçesinde kurulan semt pazarını gezerek pazarcı esnafının sorunlarını dinledi.

DEVA Partisi pazarcı esnafının sorunlarını ve taleplerini dinledi

Kapaklı Gazetesi - Saha çalışmalarına devam eden DEVA Partisi Tekirdağ İl Yönetimi, Süleymanpaşa ilçesinde kurulan semt pazarını ziyaret etti. DEVA Partisi Süleymanpaşa İlçe yönetiminin eşlik ettiği ziyarette, DEVA Partisi Tekirdağ İl Başkanı Hasan Berk Çebi, pazarcı esnafının sorunlarını ve taleplerini dinledi.

SEÇİM ZAMANI VATANDAŞIN YANINDA OLAN BİR PARTİ OLMAYACAĞIZ”

Sadece seçim zamanı sahada olan bir parti olmayacaklarını belirten Tekirdağ İl Başkanı Hasan Berk Çebi, ziyaretler sonrası yaptığı açıklamasında, ‘’Süleymanpaşa ilçe başkanlığımız tarafından başlatılan güzel bir programda misafiriz bugün. Her hafta mahallelerimizde kurulan pazarlarımızı dolaşarak pazarcı esnafımız ve vatandaşlarımız ile bir araya geliyoruz. Onlara partimizi vizyonumuzu anlatıyoruz. Yani sadece seçim zamanı vatandaşının yanında olan bir parti olmayacağımızın sinyallerini de veriyoruz. Her zaman söylediğim gibi Tekirdağ’da ilçelerimiz şuanda çok sıkı çalışıyor. Sıkmadığımız el kalmayacak Tekirdağ’da ki tüm vatandaşlarımıza DEVA Partisini anlatacağız, yönetim vizyonumuzu anlatacağız.’’ dedi.

“PARTİMİZE ÇOK GÜZEL BİR BAKIŞ VAR”

Ziyaretlerle ilgili konuşan DEVA Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkan Vekili Gül Kantarcıoğlu ise, ‘’Uzun bir süredir Süleymanpaşa ilçemizde kurulan Pazar yerlerini geziyoruz. İlçe yönetimimiz ile birlikte pazarcı esnafımız ve vatandaşlarımız ile bir araya gelerek onların sorunlarını ve partimizin çözüm önerilerini anlatıyoruz. Vatandaşlarımızdan ve esnaflarımızdan partimize çok güzel bir bakış var. Bizlerde bu bakışı gördükçe daha heyecanlı ve daha bir şevkle çalışıyoruz.’’ ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2021, 11:16

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65