CHP'de parti içi tepkiler büyüyor!

Kapaklı Belediyesine yeterince eleştiri yapılmadığını söyleyen CHP üyeleri, CHP Kapaklı Belediye Meclis üyelerine tepki gösteriyor.

CHP'de parti içi tepkiler büyüyor!

Kapaklı Gazetesi - CHP Kapaklı İlçe Teşkilatı ve meclis üyelerinin Kapaklı Belediyesine karşı yeterince muhalefet yapamamaları partililerin tepkisini çekiyor. Özellikle meclis toplantılarında sadece oylamalarda el kaldırıp el indiren meclis üyelerini eleştiren partililer, daha etkin bir muhalefet bekliyor. 

CHP Kapaklı İlçe Teşkilatının, meclis üyeleri, kadın kolları ve gençlik kolları ile uyumlu çalışamadığını, parti içi çekişmeler nedeniyle partinin 2024'de ciddi zarar göreceğini belirten partililer, birliktelik sağlanmadığını takdirde sonucun hüsran olacağını belirtiyor. Belediye meclis üyelerinin Kapaklı’ya dair önemli gündem maddelerine dair eleştiri yapmadığını belirten CHP'liler, Kapaklı'nın faydasına olabilecek işlerde destek verilmesini fakat yanlışın karşısında ise de tepki gösterilmesini istiyor.

“MECLİS ÜYELERİ NEDEN SUSKUN?”

Üyeler tarafından yapılan sert eleştirilerden biri de, CHP’li bazı meclis üyelerinin çocuklarının Kapaklı Belediyesinde çalışması konusu oldu. Meclis üyelerinin suskunluğunun bu ilişkiden kaynaklandığını belirten bazı partililer, “Çocukları belediyede çalışıyor diye mi eleştiri yapamıyorlar?” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2021, 17:47

Kapaklı Gazetesi Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65