Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Ceylan Yanar ‘Ben de varım’ dedi

Kapaklı’nın tanınan iş adamlarından Ceylan Yanar, Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı olacağını açıkladı.

Ceylan Yanar ‘Ben de varım’ dedi

Kapaklı’nın tanınan iş adamlarından Ceylan Yanar, Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı olacağını açıkladı.

26 Nisan 2018 Perşembe günü saat 20:00’da Samsunlular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin düzenlemiş olduğu akşam yemeğinde konuşan Ceylan Yanar, Ak Parti’den Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı olacağını açıkladı. 

‘’DESTEK BEKLİYORUM’’

24 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği seçimlerinde aday olduğunu belirten Ceylan Yanar, ‘’Arkadaşlar bildiğiniz gibi 24 Haziran’da bir seçime giriyoruz. Bu seçimde Ak Parti’den Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı olacağım. Seçim sürecinde sizlerden destek bekliyorum, hepinize saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum.’’ İfadelerini kullandı.

CEYLAN YANAR KİMDİR?

Ceylan Yanar, 1975’de Samsun’da doğdu. Evli ve 3 çocuk babası olan Yanar, 2003 yılında Kapaklı ilçesine yerleşti. 2003 yılından beri Kapaklı’da inşaat sektöründe faaliyet gösteren Ceylan Emlak & İnşaat şirketinin Yönetim kurulu başkanlığı görevini yürüten ve 2002 yılından beri Ak Parti’nin çeşitli kademelerinde görev alan Ceylan Yanar, Ak Parti’den 26. dönem Tekirdağ Milletvekili aday adayı olmuştu. 

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2018, 10:54

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
:)
:) - 3 yıl Önce

Gerçekten komik bi durum olmuş Samsunlular derneğini düzenlediği yemekte böyle açıklama yapması kendisi paraymı kıyamadıda bi program düzenleyemedi ak parti siyaseti kimlerin eline kaldı kapaklıda yazık.

@:) - 10 ay Önce

Milleti savunmak mı desteklemek mi yoksa üç kuruşuna göz koymak mı

emre
emre - 3 yıl Önce

sonsuz destek

SIRADAKİ HABER

banner3