Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Çetin: Akşener örnek bir davranış sergiledi

İYİ Parti Kapaklı İlçe Başkanı Yusuf Çetin, yazılı bir basın açıklaması yayımladı. Çetin açıklamasında, “Tüm Türkiye gibi Kapaklı’nın da İYİ Parti Kadroları tarafından yönetilmeye ihtiyacı vardır” dedi.

Çetin: Akşener örnek bir davranış sergiledi

İYİ Parti Kapaklı İlçe Başkanı Yusuf Çetin, yazılı bir basın açıklaması yayımladı. Çetin açıklamasında, “Tüm Türkiye gibi Kapaklı’nın da İYİ Parti Kadroları tarafından yönetilmeye ihtiyacı vardır” dedi.

“ÖRNEK BİR DAVRANIŞ SERGİLEDİ”

20-22 Temmuz tarihleri arasında Afyonkarahisar Sandıklı’da düzenlenen çalıştay da İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in örnek bir davranış sergilediğini belirten Çetin, “Sandıklı’da Genel İdare Kurulu Üyelerimizin, İl başkanlarımızın, Milletvekillerimiz ve Kurucular Kurulu üyelerimizin katılımıyla İYİ Parti 1.çalıştayımız gerçekleşmiştir. Partimizin Lideri ve Genel Başkanımız Meral AKŞENER, Afyon'daki çalıştayımızın son gününde seçim değerlendirmesi yaparak, Ülkemiz siyasetinin pek alışık olmadığı ve diğer siyasi parti Genel Başkanlarına örnek olacak bir davranışta bulunup, Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçimlerde alınan tüm sonuçların sorumluğunu kabullenmiş, tüzüğümüzün kendisine verdiği yetki ile seçimli olağanüstü kongre kararı vermiştir.

“GENEL BAŞKAN ARAYIŞIMIZ YOK”

Genel Başkanımız aynı gün Twitter aracılığıyla, 12 Ağustos’ta yapılacak olan 2. Olağanüstü Kongrede aday olmayacağı konusunda açıklama yapmıştır. Ancak Partimizin Kurucusu-Lideri, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in Partimizin başında olup Genel Başkanımız olarak devam etmesi kararımız kesindir ve hiçbir şekilde başka bir genel başkan arayışımız ve düşüncemiz yoktur” dedi.

“KONGREDE TEK ADAY OLACAK”

Başkan Çetin, açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi: 20-22 Temmuz Sandıklı Çalıştayı sonrasında Türkiye’nin her yerinden İYİ Parti’ye gönül vermiş milyonlar, Sosyal ağlardan ve Genel Başkanımızın İstanbul Beylerbeyin’de bulunan evinin önünde toplanıp 12 Ağustos da yapılacak olan olağanüstü kongrede aday olması için çağrıda bulunmuşlardır. En son 28 Temmuz Cumartesi günü, İYİ Parti Kapaklı İlçe Başkanı ve teşkilat üyelerimizin de katıldığı, Türkiye’nin diğer bölgelerinden gelen İYİ Partiye gönül vermiş binlerce kişi ile birlikte Genel Başkanımızın Kongrede aday olup Partimizin başında olması talebini İstanbul Beylerbeyin’de bulunan evinin önünde kendisine bildirdik. Genel Başkanımızdan olumlu cevap aldık ve Genel başkanımız 30 Temmuz 2018 tarihinde görevinin başında Genel merkezimizde Divan Toplantısı gerçekleştirdi.  İYİ Parti üst kurul delegeleri, Genel Başkanımızı, 12 Ağustos 2018 de yapılacak kongrede tek aday olarak gösterecektir. 

Bizler İYİ Parti Kapaklı İlçe teşkilatı olarak Kongreden sonra Genel Merkezimizin alacağı kararlar doğrultusunda gerekli revizyonları yapıp 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerin çalışmalarına devam edeceğiz. 

Tüm Türkiye gibi Kapaklı’nın da İYİ Parti Kadroları tarafından yönetilmeye ihtiyacı vardır. 

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2018, 13:42

Kapaklı Gazetesi Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3