AK Parti teşkilatı dedektifliğe mi soyundu?

İYİ Parti Kapaklı İlçe Başkanı Yusuf Çetin, Kapaklı Karakolu önünde poz veren AK Parti Kapaklı İlçe Başkan vekili Mehmet Aymak’a tepki gösterdi.

AK Parti teşkilatı dedektifliğe mi soyundu?

Kapaklı Gazetesi - İYİ Parti Kapaklı İlçe Başkanı Yusuf Çetin, AK Parti Kapaklı İlçe Başkan vekili Mehmet Aymak’ı eleştirerek ‘’ Adalet ve Kalkınma Partisi teşkilatları dedektifliğe mi soyundu veya yetkilendirildi acaba?’’ dedi.

AK Parti Kapaklı İlçe Başkan vekili Mehmet Aymak ve AK Parti Kapaklı İlçe Sekteri Dursun Tekin, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda Kapaklı Karakolu önündeki bir fotoğrafını yayınladı. Fotoğrafa; ‘’Her kim ki bu ülkenin cumhurbaşkanına ve aziz millete dil uzatırsa bizi her daim karşısında bulacaktır. Ne sayın cumhurbaşkanımız ne de bu necip seçmen yalnız değildir. Teşkilatlarımız her daim takiptedir.’’ Notu düşüldü.

Paylaşıma tepki gösteren İYİ Parti Kapaklı İlçe Başkanı Yusuf Çetin, ‘’ İlçe başkan vekili Cumhurbaşkanı ve seçmenini korumak için polis merkezinde elinde kağıt (vatandaşı tehdit/algı yaratmak) ile fotoğraf paylaşıyor. Bu paylaşıma ne anlam yüklemeli? Cumhurbaşkanının korunmaya ihtiyacı mı var? Adalet ve Kalkınma Partisi teşkilatları dedektifliğe mi soyundu ve ya yetkilendirildi? Tüm dünya koronavirüs derdinde bu arkadaşlar da siyaset peşinde. Sağlığa zaman ayırmamız gerekirken, bu tür spekülasyonlarla gündemi meşgul etmenin çok da anlamlı olmadığını düşünüyorum.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2020, 18:11

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Aymak
Mehmet Aymak - 1 yıl Önce

Syn Yusuf Başkan a şöyle bir soru sormak lazım Onun ne olduğu hakkında bilgisi var mı var ise mensubu bulunduğu iyi Parti'ye oy veren vatandaşlara küfür edilirse oy veren vatandaşların hakkına savunmayacakmı? O zaman birisi de çıksın iyi Parti'ye oy veren insanlara küfür etsin müstehak mıdır yani kim ki millete istikamet vermeye hakaret etmeye herhangi bir siyasi partiye oy verene açık açık küfür edecekse iyi Partili seçmenlere de sahip çıkacağımız dan başkanımız endişe Duymasın

Bilge Vatandaş
Bilge Vatandaş @Mehmet Aymak - 1 yıl Önce

Sn. Aymak; siz önce yazı yazmasını öğrenin bence!

Yücel çavdar
Yücel çavdar - 1 yıl Önce

Ben bu fotorafa şunu diyebilirim Esnaf olursun sanatkar olamasın sanatkar olursun esnaf olamasın esnaf sanatkar olursun adam olamassın.

Gürkan mandalı
Gürkan mandalı - 1 yıl Önce

Syn Mehmet Aymak yaptığınız yoruma karşılık bende size şunu sormak istiyorum. İyi Parti kurulurken her türlü küfüre her türlü iftiraya maruz bırakılırken bizim içinde basvuru yaptınız mı bizim de haklarımızı koruduğunuzu ve koruyacağınızı belirtmiştiniz ya merak ettim. Adalet hepimize lazım sadece ayağınıza basıldığında değil. Kalın sağlıcakla iyi günler diliyorum.

SIRADAKİ HABER

banner65