AK Parti Kapaklı İlçe yönetiminden bir istifa daha

AK Parti Kapaklı İlçe Yönetim Kurulu üyesi Derya Akın, parti içindeki görevinden istifa etti.

AK Parti Kapaklı İlçe yönetiminden bir istifa daha

Kapaklı Gazetesi - AK Parti Kapaklı Seçim İşleri Başkanı Kemal Aldemir’in istifasının ardından, partiden ikinci bir istifa haberi geldi. AK Parti Kapaklı İlçe Yönetim Kurulu üyesi Derya Akın da, partideki görevinden istifa ettiğini açıkladı.

AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Recep Biyik’ın yönetiminde yer alamayacağını söyleyen Akın, istifasıyla ilgili şu sözlere yer verdi: “AK Parti Kapaklı İlçe Yönetim Kurulu görevimden istifa ettim. İsmim ve şahsımın daha fazla yıpratılmaması için ak davama bu yönetimde olmadan elimden geldiğince hizmet edeceğim. İl Başkanımız Mestan Özcan’ın ak davanın ilk günkü heycanıyla çalışmaları aşikardır. Aynı çalışmaları ilçede görememiş olmam beni derinden etkiledi. İl Başkanıma bu gayretlerinden dolayı kamuoyunun önünde minnettarlığımı sunarım.

Kapaklımızda ilk defa ak belediyeciliği kazandıran Belediye Başkanımız Mustafa Çetin’e yapmış olduğu hizmetler için de tebriklerimi sunarım. Ak davama hizmet etmekten kesinlikle geri durmayacağım. Cenab-ı Rabbim ak davaya hizmet eden AK Partililerin yanında olsun.”

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2021, 19:00

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
öztürk
öztürk - 3 hafta Önce

Kapaklı ak parti barsaklarındakı parazitleri temizliyor

Zafer Başaran
Zafer Başaran - 2 hafta Önce

Kapaklı ilçe teşkilatında gerçekten bu davaya gönül vermiş insanlar bir elin parmağından daha az. Cumhur ittifakı taraftarı olarak üzülerek söylüyorum.Hiç bir zaman geçek ak partili olamadılar olamazlar. Zira nokta menfaat için virgül gibi eğilenler revaçta. Son olarak "senin için başkasını satanlar, yarın bir başkası için senide satarlar" diyorum. Alan alır almayan yarıyolda kalır. NOKTA. ALLAH'A EMANET OLUN. SAYGILARIMLA. ZAFER BAŞARAN....

SIRADAKİ HABER

banner65