AK Parti İlçe Başkanı Recep Biyik mazbatasını aldı

AK Parti Kapaklı İlçe Başkanlığı 3. Olağan Kongresinde yeniden İlçe Başkanı olarak seçilen Recep Biyik, mazbatasını aldı.

AK Parti İlçe Başkanı Recep Biyik mazbatasını aldı

Kapaklı Gazetesi - AK Parti Kapaklı İlçe Başkanlığı, geçtiğimiz Pazar günü 3. Olağan Kongresini gerçekleştirdi. Kongrede üyelerin oyuyla yeniden İlçe Başkanı olarak seçilen Recep Biyik, yönetimi ile birlikte mazbatasını aldı.

Cuma günü saat 15.00’da Çerkezköy İlçe Seçim Kurulu’na gelen Biyik, mazbatasını aldı. Yönetimi ile birlikte gerçekleştirilen mazbata töreni sonrası konuşan Recep Biyik, Kapaklı için yeni yönetim kurulu ile birlikte sürat kesmeden çalışacaklarını dile getirdi.

‘’BAYRAĞI YUKARI TAŞIMAK İÇİN ÇABA GÖSTERECEĞİZ’’

Biyik, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; ‘’Pazar günü Kapaklı’ya yaraşır bir kongre gerçekleştirdik ve bugün yönetim kurulumuzla birlikte mazbatamızı alarak göreve başlamış bulunmaktayız. Rabbim yönetimimizle birlikte Kapaklı’ya hayırlı vazifeler yapmayı nasip etsin. Bundan sonraki süreç delege listelerimizin ve resmi prosedürlerimizin tamamlandığı bir süreç olacak. Bundan sonraki süreçte de bayrağı daha yukarı taşımak için elimizden gelen çabayı göstereceğiz.’’

‘’KAPAKLI’YA HAK ETTİĞİ HİZMETİ GETİRMEK İÇİN EL ELE VERECEĞİZ’’

Kapaklı’ya devlet yatırımı getirmek için Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin ile ortak hareket edeceklerini söyleyen Biyik, ‘’Biz görev sürecimiz içerisinde Kapaklı’mızın hak ettiği hizmetleri yerine getirebilmek için; yönetim kurulu üyelerimiz ve Belediye Başkanımız Mustafa Çetin ile el ele, kol kola vereceğiz. Biliyorsunuz ki Kapaklı’nın altyapı, üstyapı ve sosyal donatı ihtiyaçları var. Bunları halletmek için mücadele edeceğiz. Yeni dönemimiz hayırlı olsun.’’ Dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2020, 17:48

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65