Başkan Albayrak Şarköy’ü ziyaret etti

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Şarköy ilçesinde bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu.

Başkan Albayrak Şarköy’ü ziyaret etti

Kapaklı Gazetesi - Şarköy’ü ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ilçede devam eden çalışmalar hakkında da bilgi aldı.

Başkan Kadir Albayrak, günün erken saatlerinde başladığı Şarköy mesaisinde Mursallı, Güzelköy, Hoşköy ve Mürefte mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. İlçede gerçekleştirilen yatırımlar hakkında vatandaşlara bilgi veren Başkan Albayrak, kendilerinin öneri ve taleplerini dinledi.

ÇALIŞMALAR HAKKINDA BRİFİNG ALDI

Başkan Albayrak, mahalle ziyaretlerinin ardından TESKİ Şarköy Şube Müdürlüğü’nün çalışmaları hakkında Şube Müdürü Özlem Ertekin ve ilçedeki yol ağlarında devam eden ve planlanan üst yapı çalışmaları ile ilgili Fen İşleri Dairesi Başkanı Metin Pakdil’den brifing aldı. Bilgilendirme toplantısına Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var da katıldı. Şarköy programı kapsamında Şarköy Kaymakamı Şenol Kaya ile de bir araya gelen Başkan Albayrak, kendisine yeni görevinde başarılar diledi.

CEM VAKFI GENEL BAŞKANI İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİ

Başkan Albayrak programda ayrıca Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var ile birlikte Cem Vakfı Genel Başkanı Erdoğan Döner ve beraberindeki heyeti ağırladı. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Şarköy Sosyo Kültürel Tesisi faaliyetleri hakkında genel durum değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

“HEYECANIMIZ VE HİZMET AŞKIMIZ İLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Gerçekleştirdiği ziyaret ve incelemelerin ardından konu ile ilgili yaptığı açıklamada Tekirdağ il genelinde olduğu gibi Şarköy’de de çalışmaların büyük bir hızla devam ettiğini belirten Başkan Kadir Albayrak, “Şarköy hem doğal güzellikleri hem de tarım ve hayvancılık alanında son derece önemli bir ilçemiz. Büyükşehir Belediyesi olarak ilçede gerçekleştirdiğimiz yatırım ve projelerde hep bu özelliklerini göz önünde tuttuk. Şarköy’ün ve Şarköylülerin ihtiyacı doğrultusunda hizmetlerimizi gerçekleştirdik. Bundan sonra da tüm heyecanımız ve hizmet aşkımız ile çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2020, 11:27

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3