“İmkanın varsa bırak, ihtiyacın varsa al”

Saray Küçük Esnaf ve Pazarcılar Derneği, düzenlediği yardım kampanyası ile takdir topladı.

“İmkanın varsa bırak, ihtiyacın varsa al”

Kapaklı Gazetesi -İmkanın varsa bırak, ihtiyacın varsa al’ sloganıyla harekete geçen Saray Küçük Esnaf ve Pazarcılar Derneği, Pazar girişine kurduğu stantta ihtiyaç sahibi aileler için ücretsiz meyve – sebze dağıttı.

Saray Küçük Esnaf ve Pazarcılar Derneği’nin düzenlediği yardım kampanyasında, Pazar alanına bir adet fazladan tezgah kuruldu. Hayırsever vatandaşlar ve pazarcıların ücretsiz meyve sebze paketleri bıraktığı tezgahtan, durumu olmayan kişiler de ücretsiz olarak faydalandı. Anlamlı kampanyaya pazarcı esnafı büyük destek verirken, ihtiyacı olan vatandaşlar da kampanyadan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

“BİZBİZE YETERİZ”

Ülkenin ve dünyanın salgın dolayısıyla zor günlerden geçtiğini belirten Küçük Esnaf ve Pazarcılar Derneği Başkanı Sunay İmük, “Ülkemiz ve dünya zor günlerden geçiyor. Devletimiz tarafından başlatılan “Bizbize Yeteriz” kampanyasından esinlenerek çorbada tuzumuz olsun istedik ve bugün böyle bir kampanya başlattık. Başlattığımız bu yardım kampanyasına sağ olsun pazarcı esnafımız büyük destek verdi ve vermeye devam ediyor. Vatandaşlarımızda kampanyamıza destek vermeye başladı. Buradan yardımda bulunan kampanyamıza katılan herkese Allah razı olsun diyor ve kampanyamıza destek vermeye davet ediyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2020, 15:01

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65