İki caddede beton yol çalışmaları sürüyor

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Saray Büyükyoncalı Mahallesi’nde silindirle sıkıştırılmış beton yol yapımı çalışmalarına başladı.

İki caddede beton yol çalışmaları sürüyor

Kapaklı Gazetesi - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren ekipler tarafından eş zamanlı çalışmalarla yol yapım çalışmaları yürütülüyor.

Ekipler, bu kapsamda TESKİ ve TREDAŞ tarafından altyapı çalışmaları tamamlanan Atatürk ve 1 Kasım caddelerinde silindirle sıkıştırılmış beton yol yapımı çalışmalarına başladı. Toplam uzunlukları 2 bin 400 metre olan caddelerdeki çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanması hedefleniyor.

“ÇALIŞMALARIMIZI KISA SÜRE İÇERİSİNDE TAMAMLAMAYI HEDEFLİYORUZ”

Konu hakkında bir açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “İl genelinde 2021 yılı faaliyet programımız ile halkımızın talep ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Büyükyoncalı Mahallemizin Atatürk ve 1 Kasım Caddelerinde petrol türevi içermemesi nedeniyle çevre dostu yol olarak da bilinen silindirle sıkıştırılmış beton yol yapımı çalışmalarına başladık. Çalışmalarımızı kısa süre içerisinde tamamlamayı hedefliyoruz. Yaptığımız bu çalışmaların halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2021, 18:43

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65